Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 46 éves vagyok és szűz, gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves vagyok és szűz, gáz ez? Anyámmal élek, esténként felolvasok neki mert rosszul lát. Hol fogok találkozni a a nagy Ő-vel. És mikor?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 23:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én az a válaszadó vagyok, aki pont a Te kommented előtt írt. Én keérdeztelek, hogy nő vagy férfi vagy-e.

A kommentedben azt írod, hogy senki nem értett meg. Engedd meg, hogy visszakérdezzek: az én bejegyzésemben mi volt a meg nem értő? Én a legempatikusabban álltam a kérdéshez, pedig egy nálad pont 10 évvel fiatalabb, nagyszájú fickó vagyok, aki 19 éves kora óta él nemi életet stb stb. Azt megértem, hogy a kemény beszólások és a cinikus bejegyzések elszomorítanak, de őszintén kíváncsi lennék, hogy mit vártál a kérdésed feltevésétől???

2008. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Megírhatnád, mi okozta idáig a problémát.


Egyébként két dolgot tehetsz:

1: menj el pszichológushoz (körzeti orvos utalhat be, vagy magadtól is mehetsz).

2: ismerkedj Interneten. Már szerepelt itt néhány jó ismerkedő oldal címe. Csak óvatosan... nem árt, ha valahogy meggyőződsz róla, tényleg igaz, ami ott van. Bár senki nem hazudja magát 35 évnél idősebbnek... :-)

És mondjuk arra is készülj, hogy sokan szexrandi oldalnak nézik a randioldalt... de ez általában kiderül már a 3. levélből.


Még 55 évesen is nyugodtan lehet ismerkedni. Olyat is hallottam már, hogy külön kérte az illető, hogy 45 év alattiak ne is zavarják.

2008. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
kamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamukamuv
2008. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
sajnos ez tényleg kamu.menj el kurvázni.és nem is maszturbálsz v valami?
2008. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
sztem csak nagyon bénám nézel ki. ismerek én is ilyesmi csajt. má legalább 30, de még életében nem látott pasit közelről, mer 1 szemüveges búvárbéka. van ilyen. sztem ha eddig nem tettél ellene semmit, ezután sem fogsz...
2008. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!