Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 éves nő vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves nő vagyok. Van egy barátom 11 hónapja, aki 23 éves. Nagyon szeretjük egymást. A korkülönbségre való tekintettel vajon tervezzek hosszú távra?

Figyelt kérdés
A nagyobb baj, hogy élettársam van, aki nem törődik velem, szerintem van valakije. Talán ezért is becsülöm ezt a kapcsolatot. A szerelmem bármikor összeköltözne velem,mert imád, de a korkülönbség visszatart engem. Mit tennétek a helyemben? Volt-e valaki hasonló cipőben?
2013. jan. 5. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Összeköltözik veled, utána dob egy 20 évesért.

Nem akarok szemét lenni, de meg is érdemled.

2013. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt? Én szeretem őt, kinek teszek rosszat?
2013. jan. 5. 21:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk az élettársadnak.

Ebben a korban hazudozni a másiknak...

Ja meg a pasinak is.


Ne magyarázza be nekem senki, hogy ez hosszútávon jó neki.

2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nézd neki csak egy dugható milf vagy.
2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Élettársad van, és 11 hónapja mással kavarsz... Ez így nem oké.
2013. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jobban kéne h ismerjünk téged is és a párodat is ahhoz h értelmes választ írhassunk. persze, adott esetben működhetne így is a kapcsolat, de ehhez jobban kéne ismernünk titeket.
2013. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tomikazu válasza:

Eltéve attól hogy ki kit csal meg arra tudok választ adni

hogy ha tényleg szereted a fiatal srácot próbáld meg a szüleim közöTt is 10 év van

2013. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vagyis konkrétan a szeretőd,nem?Hát ha van mellette más,akkor az szerintem...

Én is 23 vagyok.

Amire mi 34 évesek leszünk,te már 50.Ez azon múlik,hogy fog-e működni,hogy mennyire szeretitek egymást.Ha igazán,akkor életed végéig veled lesz.

2013. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most vonzó vagy számára (MILF ahogy írták előttem), de 10 év múlva ő még mindig csak 33 lesz, te pedig majdnem 50. Nem tudom, hogy milyen a külsőd, de a kor előbb-utóbb beüt.

Szóval én azt gondolom, hogy ez hosszú távon nem működőképes. F24

2013. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy nő ennyi idősen ennyire buta!
2013. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!