Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 éves nő vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves nő vagyok. Van egy barátom 11 hónapja, aki 23 éves. Nagyon szeretjük egymást. A korkülönbségre való tekintettel vajon tervezzek hosszú távra?

Figyelt kérdés
A nagyobb baj, hogy élettársam van, aki nem törődik velem, szerintem van valakije. Talán ezért is becsülöm ezt a kapcsolatot. A szerelmem bármikor összeköltözne velem,mert imád, de a korkülönbség visszatart engem. Mit tennétek a helyemben? Volt-e valaki hasonló cipőben?
2013. jan. 5. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha az élettársad nem törõdik veled,ami tudom,hogy nagyon rossz,akkor sem kéne ekkora korkülömbséggel.De elõttem is írták,bizony pár év múlva te leszel megcsalva,vagy elhagyva.Rizikós.A te döntésed.Sok sikert.
2013. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen,tisztában vagyok minden hátránnyal. Ezért vagyok rossz helyzetben. Elítélni senkinek sem kell, mert nem tudhatja senki, mikor kerül hasonló helyzetbe.
2013. jan. 5. 22:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, gyanítom soha, mert én inkább a te korodbeli férfiakat részesítem előnyben, nem a fiatalokat.
2013. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem a korra gondoltam. Hanem arra, hogy az érzelmeinket nem tudjuk befolyásolni, és sosem tudhatjuk, kibe szeretünk bele. Hidd el, én sem így terveztem előre.
2013. jan. 5. 22:47
 15/18 anonim ***** válasza:

A megcsalást tudjuk.

Én nem tartom akkora bűnnek,mint mások. Az ember téved és hibázik, előfordul,hogy mással is lefekszik. Na de ez már bőven a nem megbocsátható kategória. 11 hónap...ez nem egyszeri alkalom.

2013. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom a szavaidon keresztûl,hogy eléggé érzékeny teremtés vagy,érzékeny lelkivilággal.Én is hasonló helyzetben vagyok,sajnos nem kapom meg azt ami egy nõnek csupán tiszteletbõl kijárna,egy ölelés,egy simogatás,egy dícséret,és mikor nagyon padlón voltam,egy kedves srácnak nagyon megtetszettem.12- év difi.Elkapott a szerelem,és mai napig is szeretem,de mivel tudom,hogy pont tíz év múlva öregebb leszek õ még a férfikor legszebb éveit fogja élni,próbálom magam ebbõl kirázni.Nem mert nem szeretem,hanem mert normálisan átgondolva én fogok szenvedni mint egy kutya.Dönts okosan.:)
2013. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Átgondolom, és döntök.
2013. jan. 6. 08:57
 18/18 anonim válasza:

Pár évig jó lesz, de ő nem akar majd gyereket még, Te pedig szépen kiszaladsz az időből...

Ismerek ilyenre példát...

2013. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!