Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány kiábrándul belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kiábrándul belőlem, azt vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tűnt hogy tetszem egy lánynak aki nekem is tetszik, de meglátott rólam egy olyan képet ami vélhetően nem igazán illik bele a rólam alkotott képébe, és azóta nem válaszol az üzeneteimre. (Eddig kb aranyosnak tartott, a képen meg fekete kabátban napszemüvegben feszítek.) Én viszont tényleg össze szeretnék jönni vele, Mit tehetnék hogy szimpatikus legyek neki? Ha oda megyek hozzá fog velem beszélgetni, vagy szóba sem áll majd velem? Ha látja hogy a való életben nem vagyok ilyen "maffiózó" típus akkor újra szimpatikusnak tarthat majd?

2013. jan. 5. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem hívod fel telefonon és nem kérdezed meg, hogy találkozna-e veled,addig simán tudja tiltani az üzijeid..meg minden veled kapcsolatos dolgot..ne élj a virtuális világban ....
2013. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy próbát megér..szerintem is hívd fel.
2013. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
téged kellene visszacsinálni
2013. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem mondod komolyan, hogy ez a kép befolyásolta a kislányt, veled kapcsolatban.

Ha igen, akkor már megbocsájts, de nem valami okos kislányról lehet szó.

Itt valami másról lehet szó, amit nem írtál le, vagy még Te sem tudsz róla.

2013. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ketten összesen vagytok 20 évesek?
2013. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig jóformán csak szemezés volt közöttünk, a kép meg a facebookos profilképem. Én bejelöltem, ő visszajelölt, én ráírtam, ő nem válaszol. Ezért gondolom hogy a kép lehet az oka a dolognak, mert amúgy nem sok infója van rólam.
2013. jan. 5. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy valamit tanulj meg!

Nem az internet a legjobb módja az ismerkedésnek.

Megböklek, nem böklek meg. Ez butaság. Személyesen kell kieszközölni a találkozásokat.

Személyesen elmagyarázhatod neki, hogy az csak egy farsangi jelmez. De nem hiszem, hogy a kép befolyásolta Őt abban, hogy nem keres. Lehet, hogy azt várja, hogy személyesen keresd Őt.

2013. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!