Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány beleszeret egy fiúba, az kiábrándul belőle. Egyetértesz az állítással? Hasonló tapasztalatod van/volt?

Figyelt kérdés
Valahogy azt vettem észre, hogy a fiúk addig játsszák a hősszerelemst, amíg a csaj adja a meghódíthatatlan kőszobrot... ha a lány kedvessé, érdeklődővé válik, rögtön elveszíti az értékét a pasi előtt. Ti nem láttatok már hasonlót? Fiúk, mi a véleményetek erről a jelenségről? Mit lehet ellene tenni (hogy ne szeressen ki a srác a lányból, annak ellenrée, hogy az ki merészeli mutatni az érzelmeit).
2010. szept. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
a kérdésben van ráció!
2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is egyetértek veled:)

a srácoknak csak a kihívás, a vadásszellem a fontos.

2010. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a te éretlen generációdnál van így.Majd felnősz (és a fiúk is).
2010. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elsőre azt akartam írni, hogy ugyan, ne általánosíts. .de belegondoltam - a saját életembe meg barátokéba és tényleg van benne valami. Valami lanyhul bennük, ha "odaadod" magad ,nem feltétlen testileg, akár érdeklődés szintjén is .


Velem amikor megérezte, hogy nyeregben van, az volt, hogy fordult a kocka és kb. nekem kellett elkezdenem "udvarolni" egy kicsit.

2010. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó: egy 22-23 éves srác felnőttnek számít? egyébként 16-17 éves korom körül tapasztaltam ezt. Valóban változik a korral?
2010. szept. 8. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:

17.42. vagyok. Ez nem éretlen generációnál volt így, hanem

tizenéves koromban IS, meg huszonéves koromban is, egy 29 évessel.

2010. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

megint 17.42. vagyok :


Elvileg változnia kéne a korral, de az "én" 29 évesem az élet minden terén 29 volt, pasiként viszont dedós.


Hülyeségeket csinált akkor is, amikor fel akarta hívni a figyelmem magára és akkor is, amikor "fordult a kocka".


Szrintem aki ilyen típus, abban ez megmarad, akár 40 áves koárig is.

2010. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!


Aki csak addig "szeret", amíg meghódíthatatlan vagy, az nem is szeret igazán. Ilyesmit csak azok csinálnak, akik trófeákat gyűjtenek. Egyébként ezt a csajok is csinálják.


Aki komolyan érdeklődik irántad, az miután megnyíltál neki, még jobban fog neked udvarolni.

2010. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem az egymás iránti rajongás csak egy ideig tart...lehet kicsit tovább mint miután közli a lány a sráccal h neki is tetszik..de előbb vagy utóbb elmúlik...

valahol, valaki csak nem fogja ennyiben hagyni a kiszemelt lányt!!:)

2010. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

megint 17.42. vagyok.

nem azt mondtam, hogy kiábrándlut belőlem , sőt.


szóval aki szeret, persze, hogy nem ábrándul ki. de szerintem a kérdező inkább arra gondolhatott, hogy már nem teper utána annyira v. ilyesmi.

szóval nem a szerelme múlt el a pasinak, hanem biztonságban érezte magát, hogy meghódított és jött egy iylen korszaka, hogy kb. őt is meg kell hódítani valamennyire. de ezt át lehet hidalni és ha akar vaalmit, és nincs más bonyolító tényező sem, nyilván nem hagy elmenni.

2010. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!