Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétéves kapcsolat után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérkert kérdése:

Hétéves kapcsolat után a barátom a haverjának úgy nyilatkozott. Nem kéri meg a kezem, még nem érzi azt hogy. Hát elég . Ar érzés. Ti mit gondoltok? Igy van ertelme egyaltalán?

Figyelt kérdés
Hozzàtartozik nemrég azon kaptam szexpartner kereső oldalakat néz.Olyan mintha minden a szexkörül forogna szàmàra...a lelkem màr nem is érdekli.....
2013. jan. 5. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Talán nem adsz meg neki mindent.


Ne haragudj, de 7 év alatt a lelkedet már oda vissza ismeri. A szex pedig elég unalmassá válhat ennyi idő után.

2013. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adok meg neki mindent?...Igen ez egy olyan mondat mire mindig hivatkozhat.Meg annyi...akkor ha kérdezem miért is nem mondja meg nyíltan mit érez.Mondtam màr vàljunk akkor külön...mire ő nem...nem...szeret...csak lassan ezen szavak mar... idövel ez lesz ha nem valtoznak a dolgok...aztan meg csinalhat amit akar...
2013. jan. 6. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivatkozzon is rá, ha így van, de én a szexre gondoltam. Talán ott hiányol valamit, ha ennyire szexcentrikussá vált.
2013. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SeDa válasza:
Erre nem könnyű használható választ adni! Leírom mit gondolok, és remélem tudod majd hasznosítani! Ha szexpartner kereső oldalakat néz akkor az minden bizonnyal azt jelenti, hogy a szexben nem adsz neki meg mindent. Persze ha el sem mondja mire vágyik úgy nehéz! A jó szex hiánya nagyban befolyásolja a kapcsolatot, ez tény. De ettől függetlenül hét esztendő után ha nem érez úgy, akkor ott nem csak a szex a baj/kevés...Egy komoly, mindent eldöntő beszélgetésre kellene a pároddal leülnöd. Kérdezd meg őt, és ne hagyd azt, hogy annyival lerendezze, hogy szeret... Mert félő, hogy a megszokás mondatja vele. Mondd el neki őszintén, hogy zavar amit csinál (xxxpartnerkereső oldalak) és mondja el neked, hogy erre miért van szüksége!? (úgy gondolom, hogy a lányoktól nagyobb lelki terrorista nincs, /Ezt semmiképp sem bántásnak szántam/ ha valamit el akarnak érni, ezt az adottságot használd ki jól). Ha nem képes elmondani, hogy mi az ami nem jó, ha nem tud Veled 7 év után nyíltan beszélni, az olyan mintha nem bízna benned, vagy félne tőled, a reakciódtól, és emiatt nem meri elmondani. A szexpartner kereső oldalakról annyit, hogy kíváncsiság, és mindaddig ne rágódj rajta, amíg csak odatévedt. Mihelyt felveszi a kapcsolatot valamelyik "celebbel" akkor penderítsd ki! mert akkor tényleg nincs értelme, és nem fecsérled tovább az időd! Nem tudom mennyi idős vagy, de 7 év az nem kevés, és ha nincs meg az összhang, és elgondolkoztál már Te is azon, hogy véget vetsz az egésznek akkor talán tényleg jobb, ha keresel másik társat. De egy utolsó esélyt adj a dolognak, 7 évet ne dobj csak úgy ki, mert előfordulhat, hogy nincs veszve minden, és csak valami félreértés az alapja az egésznek, ami talán orvosolható. De ezt az utolsó esélyt csak akkor add meg, ha Te szereted szívből, különben nincs értelme...
2013. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!