Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdem eltaszítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdem eltaszítani magamtól a fiú barátaimat, ha egy ideg sokat vagyok velük?

Figyelt kérdés
Amikor az egyik fiú barátommal nagyon sokat vagyok együtt elkezdem eltaszítani magamtól. Nem akaratosan, mégis. Sok belőle? Ilyenkor jobban keresem más barátaim társaságát, viszont egy idő után megint minden helyreáll. Miért van ez? Más is van így vele?

2013. jan. 6. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert félsz, hogy többet akarna barátságnál, de te ezt nem szeretnéd.
2013. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen..én tökre így vagyok vele. :)

Van egy legjobb fiú haverom.kb. 1 éve. És pár hónapja azt vettem észre,hogy megpróbálok távolodni tőle,meg rosszul éreztem magam vele,de nem tudom miért,mert közben nagyon szerettem(barátilag).Igazából később rájöttem,hogy azért mert mindig féltékenykedett fiúkra,meg sokat veszekedtünk..úgy éreztem többet akar,de nem mondott semmit. Azóta sem beszéltünk erről,de pár hete minden rendeződött,ugyanúgy legjobb barátok vagyunk,mint régen. :)

16/L

2013. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!