Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántjátok férfiak azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántjátok férfiak azt a nőt, akit elvileg szerettek? Miért jó nektek, ha szenvedni láttok minket? 19/ L

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
???
2013. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem itt kellene hőzöngeni, ha a bunkó csávód - akit te választottál - megint pofáraejtett!
2013. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!!!
2013. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek gizda alfát választottál?!
2013. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mifaszvan? Nem bántok senkit jó? Mivel ártottam neked?


21/F

2013. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellett tahó pasi...
2013. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók tökéletesen összefoglalták, amit én is mondtam volna. Ki kér pezsgőt?
2013. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem így értettem. Ha nem úgy hogy pl: több órát codozik, még te az ágyon befordulva a falhoz fekszel. Ő eszik meg se kérdi hogy éhes vagy e.... (miközben én semmit se tudok úgy meg enni hogy ne kináljam meg.) Nélkülem megy Colázni, és ha ő hibázik nem lássa be, ha nem nekem kell akkor is bújni hozzá. Ha én hibázok mindig bocsánatot kérek, és csinálok neki meglepetést. És meg ígér több dolgot is, napokon keresztül és nem tartja be.

És nem mindenkire értettem ha nem csak a barátomra.

2013. jan. 6. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Az ilyen ember nem érdemel mást.
2013. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pl: Tegnap is ő netezet .. ( reggel 11-től este 7-ig.) [kisebb kaja cigi szünetekkel.] én nem kérdeztem hogy kivel chattel stb..


Bezzeg fürdés után egy Kicsit beléptem és beszélgettem.

És ő meg fel volt háborodva.. bújtam hozzá utána ő meg puszit sem akart adni és azt mondta szó szerint írom.. hogy most mért nem fordulok a falhoz. (nagyon szarul esett.)

2013. jan. 6. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!