Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hodithatnam vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hodithatnam vissza? Sokat talalkoztunk es elege lett.

Figyelt kérdés
Baratnommel egesz kapcsolat alatt egyutt voltunk. Minden nap. Tudom ez nagyon sok, mar enis belatom. Mikor beszelgettunk idot kert. Teljesen megertem de nem akarom elvesziteni. Mondtam neki hogy adok idot. Valamilyen szinten erdekli a dolog, hiszen a kozos kepet es a parkapcsolati allapotot is ugy hagyta. Ezen kivul nem zarta le vegleg, mert akkor mar hivott volna, hogy menjek el , mivel nala vannak olyan holmiaim amik fontosak, de kolcson kert. Ez most mindegy. Tudom hogy valahol erdekli. Azt mondta hogy szeret, nem akar elvesziteni. Jol erezte magat velem. Szerintem is jo kapcsolat volt ezert nem akarom el dobni magamtol. Holnap talalkozunk suliban. Ha ujra osszejonnenk mashogy csinalnam. Nem lennek ra akaszkodva. Mit kene tegyek hogy vissza hoditsam? Semmi problema nem volt a kapcsolattal, csak ez hogy sokat voltunk egyutt.. Megvarjam meg o keres? Vagy hnap menjek oda hogy helo miujsag ?
2013. jan. 6. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kommunikálj vele egyenesen és ne várj..
2013. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor holnap mondjam neki suliba hogy elmegyek hozza?
2013. jan. 6. 13:41
 3/14 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak az a baj hogy túl sokat voltatok együtt akkor most még várjál azzal hogy keresd,nekem erre ráment a kapcsolatom pedig mi nem is találkoztunk minden nap,csak a napi 5-6órás beszélgetés a fészen betett neki,ha vársz és ritkábban beszélgettek hagysz neki elég teret ahhoz hogy érezze a hiányodat és újra együtt lesztek,ez még nekem is bevált:)szóval várj még egy kicsit,és amikor találkoztok akkor is adjál neki nagyobb teret,had legyen önálló élete,nem kell mindig vele lenni,beszélgetni
2013. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele nyugodtan. Emellett némi tanács a jövőre vonatkozóan. Attól, hogy osztálytársak vagytok, avagy csak egy suliba jártok, nem muszáj minden lehetséges időt együtt töltenetek! Sőt... egyáltalán nem is muszáj suli időben beszélgetnetek és egymáson lógnotok, beszéljetek meg délutáni randikat inkább, de azt se minden napra.

Ez persze csak tapogatózás, az lenne igazán korrekt, ha megkérdeznéd ő milyen változásra is vágyna!?

2013. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy idore van szuksege. De ugylattam hogy banja. Kerdeztem hogz masra vagysz ?? Erre nevetve kerdezte hogy mireee? Mondta hogy jo velem..
2013. jan. 6. 13:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki órát.
2013. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor csak adj neki egy kis teret,nem kell vissza szerezned mert szeret,csak picit sok volt neki az állandó együttlét
2013. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor holnap suliban ha odamegyek hozzá, hogy talizzunk az úgy jó?
2013. jan. 6. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha az a baja,hogy túl sokat voltatok együtt, és idöt is kért, ne akarj már oda menni hozzá azzal,hogy találkozzatok. Legyél vele türelmes,és most hagyd egy ideig fellélegezni. Azzal,hogy meg keresed, csak még jobban kihátrál az egészböl.
2013. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod kedves utolsó, hogy ha nem keresem is visszajön ha szeretné ? Attól félek, úgy lesz vele, hogy én nem keresem akkor jobb is így..
2013. jan. 6. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!