Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Háromszög.

Figyelt kérdés

Szerelmi háromszög van kialakulóban, aminek én is részese vagyok, és nem tudom, mit lépjek.

Van egy haverom, lassan 2 éve szerelmes egy lányba, aki őt viszont kizárólag barátként kezeli. Na most pár hónapja megismertem ezt a csajt, akivel egyből jóban lettünk, aztán mégjobban és mégjobban, és a lány mostmár ott tartunk, hogy belém szeretett. Elég élelmes "gyerek" vagyok, nagy átlagban 3-ból 2 nőt bármikor az ujjam köré tudok csavarni, így igazából haveromra tekintettel normális esetben nem mennék semmi többe bele, mint barátság a csajjal, viszont az a helyzet, kezdek egyre többet érezni én is iránta, mint vonzalom meg szimpátia, ami esetemben nem túl gyakori, konkrétan még soha nem voltam szerelmes.

Mit tennétek a helyemben?

Mindhárman huszonévesek vagyunk.


2013. jan. 6. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amit a szíved diktál:)
2013. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne kavarj be a haverodnak!
2013. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de mivel kavarnék be? 2 év után is a csaj úgy viszonyul hozzá, mintha édes testvérek lennének, sose lenne nála esélye. Csak tudom piszok rosszul esik neki, hogy mi köztünk meg kezd valami kibontakozni. Már kezdi ő is észrevenni, hogy a csaj belémszeretett.
2013. jan. 6. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyen eszed és lépj ki a körből. Sokat vesztesz ha bent maradsz. A jellemedről már ne is beszéljünk-már ha bent maradsz. A vonzalom meg majd idővel elmúlik..
2013. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4+


A csaj meg eszetlen, egyikötökre sincs tekintettel, csak saját magára..

2013. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valakit így is úgy is elvesztek, és én egyre inkább a kapcsolat felé hajlok, mert kezdek egyre jobban beleszeretni, ami mint mondtam velem még soha nem volt. De sajnálom azt a szerencsétlent.
2013. jan. 6. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Képzeld el a haverodat a helyedben? Vajon Ő megállná, hogy ne akarjon a csajtól valamit? Talán nem bírná ki, akármennyire is haverok vagytok. Hallgass a szívedre! :) Tudni fogod, mit tégy. Ha igazi haverok vagytok, kibírná azt is a kapcsolatotok, hogy összejössz a lánnyal. Ha meg nem, akkor meg sose voltatok haverok.
2013. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A csaj nem eszetlen, haverom a nyámnyila. Soha nem mondta el neki mit érez, soha nem mert másként közeledni felé mint barát. Na meg töpszli is, plusz önbizalom hiányos, volt már, hogy "sírta" el a bánatát. Teljesen megértem a lányt, hogy sosem érzett iránta többet, hogy őszinte legyek, bármennyire szemétnek hangzik.
2013. jan. 6. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:

8



Aki igy nyilatkozik a barátjáról, az emberileg nagyon mélyen van.


no comment..

2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire komoly haver az illető. Azt szokás mondani, hogy párt bármikor találhat az ember másikat, de egy igaz barátot nem és ez valahol igaz is.

Ha igazán jó haverod ő, akkor van benned annyi tapintat, hogy nem csapod le a kezéről azt a nőt, akiért már évek óta odavan. (akkor sem, ha neki sosem lenne esélye) Ezzel feladod a saját vágyaidat, de majd jön más.


Ellenben ha csak egy haver és nem zavarna, ha elveszítenéd, akkor lépj, úgy is tök mindegy.


Én csak annyit tanácsolok, hogy nyíltan játsz, szépen ültesd le a haverodat egy sör mellé és mondd el, hogy ez és ez a helyzet, te így döntöttél és nem akarod hogy probléma legyen ebből köztetek, de neked olyan fontos ez a lány, hogy az ismert előzmények ellenére, te még is összejössz vele.

Tőled tudjon róla, ne a háta mögött menjen a dolog és pláne ne mástól tudja meg! 22/L

2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!