Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel még csak egy hónapja járok. Viszont már évekkel ezelőtt össze akartam jönni vele, tényleg évek óta azért küzdöttem, hogy végre az enyém legyen. És sikerült is, nagyon boldogok is voltunk/vagyunk, ő engem nagyon szeret, és én is őt, és látszik rajta, hogy nagyon határozott és biztos hogy ő engem soha nem csalna meg senkivel se, és szeret engem, szerelmes is belém, minden tökéletesen passzol.

Én viszont az utóbbi 1-2 hétben képtelen vagyok levenni a szemem az egyik egyetemi csoporttársamról. Napról napra egyre jobban úgy érzem, ő az akire igazán szükségem van. De nem tudom hogy miért, hiszen az én barátnőm szebb nála minden szempontból, és ugyanolyan okosak, és kedvesek. És egyre csak rosszabb a helyzet, mindig azt veszem észre, hogy a csoporttársamon jár az eszem, nem a barátnőmön, amikor együtt vagyunk, akkoris úgy gondolom bár inkább a másik lány lenne itt, állandóan a facebookon nézem a képeit, előadásokon, órákon próbálok a közelében lenni és minél többet beszélni vele, és egyre csak erősödik ez az egész, egyre inkább szerelmes vagyok belé.

Emellett a barátnőmet is szeretem még, és nem akarok szakítani vele, nem akarom összetörni a szívét, és a csoporttársamnál meg nem biztos hogy összejöhetne a dolog kettőnk közt.

Mit tennétek? valakinek van jó, használható tanácsa?


fölösleges szidni engem a kommentekben, így is elég szarul érzem magam, mert olyan mintha folyamatosan átverném, megcsalnám a barátnőmet, és amúgy sem vagyok az a nagy nőfaló alak, jól akarom csinálni a párkapcsolataimat, és tisztelem a lányokat, ezért az szóba se jöhet hogy akár egy percig is, mindkettővel "járjak".



2012. nov. 1. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy honapja vagytok egyutt es te mar 1-2 het masik csajra gerjedsz?:) wtf bazz:)


Sztem felejtsd el ezt az uj csajt, ugy ahogy van. Foleg ha ennyit kuzdottel a mostaniert, akkor nem eri meg semmifele kockazat:)

2012. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyszer olvastam egy posztot, ami Johnny Depptől idézett. "Ha két embert szeretsz, válaszd a másikat, mert ha az elsőt igazán szereted, nem szerettél volna bele a másodikba" Amúgy nem lehet, hogy ez csak vonzódás? Mérlegelj, akár pro/kontra listával. :)
2012. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
erre csak annyit mondanék:amit már nehezen megszereztél az már nem kell,csak a nehezen megszerezhető dolgok(ez esetben lány) az érdekesek!A barátnőd,már a tied ezért mostmár a másik kellene!
2012. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"fölösleges szidni engem a kommentekben, így is elég szarul érzem magam"


pedig mást nem érdemelsz.Más srácok örülnének ha legalább egy barátnő összejönne nekik te meg azt sem tudod hogy kínodban melyik nőt válaszd,dehát mit lehet tenni,az ilyen pasikra van igény sajnos

2012. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4, tisztában vagyok vele hogy más srácok mit meg nem adnának egy barátnőért!! én is 20 éves vagyok, ez a lány most a 2. barátnőm egész életemben, úgy hogy az előzőnek közel 3 éve lett vége! 3 évig nem volt senkim, tudom hogy mit ér egy barátnő.
2012. nov. 1. 00:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Használj egy aprópénzt. A fej legyen az egyik, az írás a másik nő. És dobd fel. Amelyik kijön, azt válaszd. Addig fogsz újradobni, míg az nem jön ki amit te is valójában akarsz.

Próbáld ki, hátha sikerül :)

2012. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy bunkón fog hangzani, de válassz a szíved alapján és nem az alapján, hogy kit mióta ismersz. Szerinted a mostanio barátnőd nem hagyna ott egy jobb pasi miatt? Ne másoknak próbálj megfelelni, hanem ha te már boldog vagy, akkor tedd a párodat is boldoggá. Mit ér egy kapcsolat ha közben mindig a másik jár a fejedben, nem az akivel vagy? Ha meg tudnád beszélni ezt a jelenlegi barátnőddel, lehet hogy megértené a helyzetet és ősem akarná, hogy vele legyél "szivességből".

Csajok: tudom most jön az érzelmes okoskodás, hogy milyen bunkó felfogás ez, de ha ti lennétek a helyében, akkor valszeg ti is a másikat választanátok a jelenlegi helyett! Aki mást mond, az meg is érdemli a sorsát és élje le az életét egy olyan mellett akit nem szeret...

2012. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy ha a mostani barátnőd minden szempontból tökéletesebb mint a csoporttársad akkor miért sóvárogsz az utóbbi felé!valami biztos nem kóser a mostani bnőddel!Gondolt át hogy a csoporttársad miben különb a mostaninál ami miatt beleszerettél!Mert hogy tudd az a nagy helyzet hogy a mostanit csak szereted a csoporttársadba meg valószínű, hogy szerelmes vagy!De az is lehet hogy tudat alatt akarsz belemenekülni egy új kapcsolatba mert valami nem stimmel a jelenlegi pároddal!Nem jut eszedbe semmi?Mondjuk 1 hónap az még nem olyan nagy idő, hogy szerelmet is érezz!Lehet valaha szeretted szerelemből de az idők változnak!

Vagy az is lehet hogy mivel a mostanit már megszerezted valami miatt az elérhetetlen kell aki jelen estben a csoporttársad de amint összejönnél vele lehet rájönnél hogy hibát követtél el és a mostanit szereted... ha csak a vadászösztönödről lehet szó vigyázz nehogy később megbánd!!!

2012. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem az alapján döntsél, hogy melyik nélkül lenne szarabb az életed.
2012. nov. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta hogy alakult a dolog?:)
2013. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!