Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög Segítség!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög Segítség!?

Figyelt kérdés

Hello!

Szeretnék tanácsokat kérni,hogy ti mit kezdenétek ilyen helyzetben.

Nos kezdem az elejéről.

Megismerkedtem egy fiúval még 15 évesen a neten és nem is gondoltam volna hogy belefogok esni. Ő Pesti és lejött hozzám,de amikor nem találkozhattunk akkor mindig a neten beszélgettünk (nagyon sokat). Nagyon,de nagyon szeretem. Aztán találkoztunk többször.És pont pár nappal ezelőtt kértem,hogy tartsunk szünetet,azért mert fiatalok vagyunk és ki kell élnünk magunkat...Mert ha nem most akkor később fogjuk igényelni. Ő idősebb nálam.Megsértődött azt hitte,hogy úgy értem hogy mással akarok sexelni:( De nem csak kint maradni a barátaimmal,de nem lehetett,mert féltékeny típus.

Aztán jött egy fiú,aki azt vallotta,hogy szerelmes belém.Többször kint maradtam a barátaimmal és vele késő estig miközben otthon a neten várt a barátom. Én nem akartam attól a fiútól semmit. És egyszer felmentem a házába egy másik barátommal.(Nem történt semmi) Hazamentem elmondtam a barátomnak és féltékenykedett,ami érthető volt,de akkor még nem fogtam fel. Aztán mondta,hogy válasszak ő vagy a másik fiú. Én meg mondtam,hogy nem akarok választani és nem is fogok.:( Erre azt mondta,hogy akkor válasszam őt. Olyan bonyodalmas volt minden. És akkor mentem haza és más csajjal volt kapcsolatban:/ Nagyon összevesztünk mérges voltam rá. És akkor én bosszúból összejöttem a másik sráccal. Aztán még nagyobb kavarodások voltak. A barátom azt mondta azért jelölt másik csajt kapcsolatba hogy engem megleckéztessen és hogy érezzem mennyire hiányzik. :/ Még több kavarodás volt és annyira összevesztünk,hogy letiltott mindenhonnan:( hiába hívtam stb. Napokig sírtam és rinyáltam a másik fiúnak.:( És nem láttam reményt. A volt barátom egy másik lánnyal van együtt.:( Aztán Összejöttem a fiúval ugye. ÉS ő mondta,hogyha a másik fiút szeretem akkor menjek vissza hozzá. De már megszerettem őt is és nehezemre esne eldobni:(. Telt múlt az idő.

Folyamatosan a volt barátomra gondolok,kegyetlenül hiányzik, nagyon szeretem. csak ő jár a fejemre úgy érzem nélküle nem élet az életem. Ha azon a helyen járok ahol ő él csak őt keresem és csak ő rá gondolok. Annyira szeretem úgy hiányzik:'(( esténként sírok is érte.

De a másik fiú is itt van:( És végül is szeretem. Többször próbáltam elhagyni,de nem ment. Mindig sírt értem és hogy mennyire szeret.:( Meg ilyenek.


Segítsetek:( Ha még nem volt veletek ilyen eset akkor kb úgy képzeljétek el,hogy nagyon szeretitek a szüleiteket és mintha az apukád és anyukád között kéne vacillálnod:(((



2012. nov. 24. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd mindkettőt a fenébe, ha csak mindig sírsz és szomorú vagy


nem érdemes szeretni, ha közben szenvedsz

de gondolom majd idővel rájössz


23L

2012. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha annyira szeretnéd a volt barátod,akkor már rég otthagytad volna az újat, és most mindent megtennél hogy visszaszerezd a régit.
2012. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

23:45

De ha hagyom őket akkor is szomorú leszek:(( remélem tényleg igazad van:(


23:46

Hát...Persze már nem egyszer próbáltam,de sajnos az "új"at is szeretem és sajnálom otthagyni...Mert nagyon rossz érzés lenne nekem és neki is..:/ És egy városban élek vele ha más lánnyal látnám az is szörnyű érzés lenne.

2012. nov. 24. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!