Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért van az, hogy sokan mondják, hogy milyen szép vagyok, de még sincs fiúm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ostoba. Kedves is vagyok és még humorérzékem is van.


16 éves lány


2013. jan. 6. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Járunk? És már törölheted is a kérdésed! :D
2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy kik mondják.

Egy kép segítene ezen, mivel függetlenül megtudnánk ítélni..

2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet túl szép vagy s félnek megközelíteni Téged ?
2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűen csak félnek.
2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell tudnod hogy mit nem szeretnek benned, mi innen távolról soha az életben nem találjuk ki. Gondolkodj azon hogy mik azok a tulajdonságaid amiket esetleg nem visel el más. De lehet hogy csak "félnek" tőled mert szép vagy.
2013. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1000+1 oka lehet.
2013. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mondták már hogy nem csak a külső számít?

meg a tucat lányok csak bizonyos rétegben kelendőek.

Egyediség manapság ritka fogalom - tisztelet a kivételnek.

Most nem téged alacsonyítalak le csak megjegyeztem. Amúgy meg még fiatal vagy 16 évesen nem kéne ezen kiakadni előtted az élet. Jah és nem elég akarni valamit. Ne hajszold a szerelem jön magától :)

2013. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, csak a legjóképűbb fiúkat veszed észre.
2013. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szép vagy, akkor érthető, én sem járnék nagyon szép lánnyal, mert nem vagyok jó pasi és hülyén érezném magam egy olyan lány mellett, aki tőlem ezerszer jobb pasikat is megkaphatna. Én inkább a jellemet nézem amúgy is.
2013. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:D ez sok minden miatt van.. Rám is mindig azt mondják, hogy huu de különleges arcom van és milyen jó az alakom stb, de összejönni nem akarnak velem, azért, mint mindig megtudom, hogy 1. félnek tőlem 2. túl őszinte és nyílt vagyok és a magabiztosságom ami néha bunkósággal társul nem jön be nekik. Igazából az, hogy nem akarnak veled járni 10000+1 ok miatt lehet.. Nem minden a külső, de fontosak az első benyomások is..
2013. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!