Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Volt egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt egy párkapcsolatom, és jártunk hosszabb ideig. Ez megszakadt, mert a párom kiment külföldre.

Figyelt kérdés

Fél éve hazajött, de nem talált azóta sem itthon munkát. Mi ketten találkozunk,szeretjük egymást, és arra kér, hogy menjek ki vele külföldre. A gond csak az, hogy nekem itt van a munkám, és beiratkoztam egy egyetemre , amit nem szeretnék semmiféleképpen abbahagyni vagy szüneteltetni.

Én 26, ő 28 évesek vagyunk. Szeretnénk majd házasságot, de a párom szerint előbb menjünk ki pénzt gyűjteni. Esküvőre futná,de a lakás bonyolultabb. Én viszont semmiképpen sem akarom az egyetemet itt hagyni.A párom egyébként angoltanár.

Mit tegyek?


2013. jan. 6. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy nem jó tanács lesz, de szerintem hagyd, hogy kimenjen. Magaddal is kell foglalkoznod, el kell végezned a sulit, közben keresel is, nem kellene ezt most feladnod egy bizonytalanabb helyzetért. Ott kint lehet, hogy nem tudnál csak takarító állásban elhelyezkedni, szóval lehet megbánnád, ha kimennél.


Egyébként, ha erős a kapcsolatotok, akkor ezt fenntudjátok tartani és együtt maradhattok. Ha pedig lesz szabadidőd v. pénzed, akkor meg meglátogathatod.

2013. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem birod ott folytatni a sulit? több a lehetőség kint, és a kapcsolatotok se megy rá..
2013. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én itthon akarok karriert, nem odakinn takarítóként. Ezt neki is elmondtam, egyszer már ráment a kapcsoltunk, hogy kiment, tanuljon belőle, én nem szeretném feladni az álmaimat. És Itt nem arról van szó, hogy nem szeretem.
2013. jan. 6. 19:36
 4/16 anonim ***** válasza:

Könnyen beszélek kívülállóként és a helyedben szenvednék, mint a kutya ettől a helyzettől, de én azt tanácsolom, hogy ne add fel az álmaidat egy olyanért, amit lehet, hogy megbánnál.

Ha a pasid pedig nem képes a kompromisszumokra, vagy valahogy megoldani a helyzetet, csak rád akarja erőltetni ezt a külföldi dolgot, akkor hagyni kellene szerintem a dolgot.

1. válaszoló voltam.

2013. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
vagyis a kapcsolatot.
2013. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
miért lennél takarító? gondolod, h Magyarországon annyira jó a helyzet? nem igazán értelek....
2013. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De legalább azt csinálhatná, amit szeret. Ott külföldön nem lesz marketing menedzser vagy bármi egyéb magas beosztású ember, hacsak nem tanulja meg a nyelvet rendesen és el nem végez ott valamilyen iskolát. Azért ott sincs kolbászból a kerítés, a külföldi bevándorlóknak meg végképp nem.


Itthon igaz sivárabb a helyzet, de a problémák mindig elkísérnek bennünket, akárhol vagyunk.

2013. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
na, nem tudom. én azt tervezem, h majd vhol külföldön fogok élni. simán kerülhet magasabb beosztásba is. ja, h azért tenni is kell vmit, mint pl. a nyelvtudás? az itthon is fontos, sehova nem vesznek fel, ha nem beszélsz legalább 1 idegennyelvet.
2013. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. jan. 6. 19:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Na, most aztán kérdező döntsd el, mit választasz, mert úgy látom itt két részre szakadt a tábor. :D
2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!