Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatból rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valamiért, pl válás/szakítás után nem akartatok egyből komoly kapcsolatot, de úgy alakult, hogy valakivel,akivel jóban vagytok belementek egy laza flörtbe. Nálam úgy alakult, hogy először egy bulis éjszaka jöttünk össze, utána hónapokig semmi, aztán egy éjszaka megint. Szépen kialakult egy kvázi szexkapcsolat. A másik fél épp egy váláson volt túl, nem akart új komoly kapcsolatot. Aztán a találkozók egyre gyakoribbak lettek, többet kommunikáltunk, szexen kívüli programokat is elkezdtünk csinálni. Viszont még mindig nem kapcsolat ez, nem is nagyon tudom definiálni. A válás formailag nemrég zajlott le, de már hónapok óta külön élnek. Eddig én is úgy voltam vele, hogy épp nincs senkim, belemegyek egy ilyen laza flörtbe, de már szeretnék egy rendes kapcsolatot. Volt veletek esetleg hasonló? Lett a laza viszonyból komolyabb? Lehet egyáltalán? Várni kéne, hogy majd kialakul vagy álljak a sarkamra és beszéljek vele, hogy én ennél többet szeretnék, minthogy néha néha egy randi. Lassan egy éve tart ez, egyre sűrűbb találkákkal. Én a nő vagyok, nem tudom, hogy várni kéne, hogy ő kezdeményezzen vagy én próbáljam kipuhatolni,h lehet e esély komolyabbra?
2013. jan. 6. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmondanád, hogy te többet szeretnél akkor a pasi fogná a fejét, hogy na tudtam , hogy ez lesz belőle..pff érzelmek, minek bla bla. (vagy ő is úgy érez ki tudja)

A helyedben, hogy elkerüljem a "lenézést" annyit mondanák neki,hogy figyelj, gondolkodtam és rájöttem, hogy ez a laza kapcsolat nem nekem való, ugyhogy inkább ne találkozzunk, vagy valami ilyesmi. Hogyha többet akar, akkor ugyis fogja mondani, hogy de ő is így érez, ha meg nem akkor legalább nem kell végigjátszani azt a kínos beszélgetést, hogy "én is szeretnék, de most nem állok úgy lelkileg, nem maradhatna minden úgy ahogy van?" bla bla bla...Én ezt tenném.

2013. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!