Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavaró a fiúk számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró a fiúk számára, ha kevés az önbizalmam és visszahúzódóbb vagyok?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedem másokkal a fentiek miatt, nehezen nyílok meg. Egyébként sem járok el igazán sehová, ahol túl sok lehetőségem lenne ismerkedni, de úgy érzem, hogy az önbizalom hiány és a félénkségem, csak még inkább hátráltat, pedig már kinőttem a tinikorból :)

Érdekelne, hogy a fiúk szemében ez mennyire negatív.

Elsősorban 25év felettiek válasza érdekelne, hogyan is állnak ehhez. Köszönöm!


2013. jan. 6. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a lehető legnegatívabb dolog, nem csak egy lányon, akárkin.


Akármi is okozza az önbizalomhiányodat tegyél ellene! Törj ki, próbálj meg többet ismerkedni, legyél bátor, ha véletlenül valaki elutasít az nem a világ vége. Ha nem teszel semmit, akkor nem is fog semmi se változni.

2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a visszahúzódással még nem lenne baj, csak az önbizalomhiánnyal. persze a visszahúzódás is relatív. kicsit próbálj meg kimozdulni a barátokkal, hogy ,,beletanulj`` a társasági életbe
2013. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem zavar,de sokak ezt szeretik,mert titeket könnyebb felszedni,és még örültök is,hogy kelletek valakinek.
2013. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pozitívnak nem pozitív a dolog. Ezt én mondom, aki ugyanezekkel küszködik.

Bizonyos esetekben nálam ez növeli az önbizalmamat, mert van valaki velem, aki még nálam is bizonytalanabb, és ettől erősebbnek érzem magam, de összességében a krónikus önbizalomhiány nyilván nem egy jó dolog.

Ha elég csinos vagy ahhoz, hogy megragadja a figyelmemet, akkor megpróbálnék találni egy utat hozzád, szóval önmagában ez nem állítana meg.

2013. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
F/29 voltam az utolsó
2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az olyan lányokat, mint te, csak sajnos őket szinte lehetetlen megtalálni társaságban vagy folyton otthon ülnek és azért vagy, mert túlságosan is zárkózottak és nem nyitottak az ismerkedésre sem, például, ha leszólítom őket a buszon vagy ilyesmi.
2013. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!