Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiváncsi vagyok, hogy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek erről az egészről . Legjobb barát meg ex? ( lentebb)

Figyelt kérdés

Szóval, jártam egy sráccal, akivel vége lett, mert féltékenykedtem .(3adik fél ) és makacs voltam újra összejönni vele..


eltelt más fél év.. kavartunk.. ezt úgy értem, hogy majdnem összejöttünk megint ..


eltelt ,most egy fél év .. a legjobb barátnőm, szerelmes lett belé. én erre nem szóltam semmit ,mert nagyon szeretem a barátnőmet, és nem akartam hogy szar legyen neki..

az exemmel újra elkezdtünk beszélni.. kiderült , hogy ö nem akar semmit a bnömtől, viszont tőlem annál inkább .. hát. hogy is mondjam, én nem szerettem még ki belőle, mert ugye anno nem azért lett vége, mert nem szerettük egymást ..

összejöttem exemmel újból, úgy hogy bnőm nem tudta. nem mondtam el neki ,mert nem tudtam hogy kezdjek bele az egészbe ,mert tudtam hogy szarul esne neki .. (3napja járunk) ma .elekzdett velem veszekedni bnöm, hogy tud mindenről stb... és hogy azt akarja hogy boldog legyek de neki még is szarul esik .. tudom, tudom hogy a barát fontosabb mint egy kapcsolat.. de én barátomat is nagyon szeretem .. és ha röpke 3 év alatt nem mult el az érzés .. nem akarom veszni hagyni ..


2013. jan. 6. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
a barátnőd majd megbékél. de ő is hogy képzelte, hogy a te pasiddal kezd ki
2013. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond el a barátnődnek, h neked szar volt, h ő "szerelmes" a fiúba, mert te még mindig szereted, csak nem akartad elveszíteni. Ha a legjobb bnőd akkor idővel megbékél, nem akkora tragédia, pláne ha a srác nem akar tőle semmit:)
2013. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!