Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyuméknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyuméknak a kapcsolatom, korkül. Miatt?

Figyelt kérdés

3 hete összejöttem egy férfival, akit évek óta szerettem és most kiderült h elég régóta ő is hasonlóan érez irántam. csakhogy én 16 éves vagyok ő pedig 28. anyáéknak alapból van egy véleményük róla, mert ivott. már elég régen letette, de anyáék véleménye azóta se változott :/ meg alapból a korkülönbség. :/ Eddig titokban "vagyunk" de lassan muszáj lesz elmondanom nekik, mert egy rohadt kicsi faluban lakunk ahol már szinte mindenki tudja és nem szeretném ha mástól tudnák meg :/ de nagyon félek h anya eltiltana tőle :SS persze tudom h teljesen jogosan tenné mert hát tapasztaltabb stb. de nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni :( és ha esetleg tiltaná lehet valamit csinálni ellene? volt valakinek hasonló helyzete?

mit tegyek? Mondjam el én vagy hagyjam h visszahallja?:(


2013. jan. 6. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha el is mondod, ne számíts megértésre. és én sem értem meg, hogy 16 évesen neked 28 éves kell. ahogy azt a fatökűt sem értem meg, hogy 28 évesen 16 évesekre élvezkedik...b@szod...
2013. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mit szeretsz benne lányom?

pénzét, farkát?

2013. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

simán a személyisége

nem feküdtünk le -.- egyenlőre nem is terveztem..

2013. jan. 6. 21:19
 4/15 anonim ***** válasza:

személyisége???? 3 hét alatt?? hát mondhatom jó emberismerő vagy akkor.

vagy csak egyszerűen eszed minden szavát, és szó nélkül elhiszed amit mond.

hidd el megtosz egyszer utána pattint

2013. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

" évek óta szerettem és most kiderült h elég régóta ő is hasonlóan érez irántam."

WTF???

Költözz hozzá, ha annyira szeretitek egymást XD -.-' szánalmas, majd kinövöd ;) (aztán mindjárt jönnek, hogy jajj, én is így jártam, de még most is együtt vagyunk, stb. 100-ból 1, HA! igaz...)

F17

2013. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

milyen 3 hét alatt? Hónapok óta találkozgatunk rendszeresen.

gondolod csak simán összejövök valakivel akiről semmit nem tudok? ><

2013. jan. 6. 21:25
 7/15 manocskaXX ***** válasza:
100%
Hallod csajszi , teljesen megértelek.Engem 16 évesen a velem egykorúak levegőnek néztek.Összejöttem egy 32 évessel,aki úgy éreztem hogy szeret majdnem 1 évig voltunk együtt, itthon kitört a botrány nevelőapám neki is ment.Igy utólag viszont vele értek együtt.Ez a férfi nem tart téged nőnek csak egy kislánynak és előbb utóbb követelőzővé fog válni és nem fogja érdekelni hogy te nem akarsz vele lefeküdni... igenis elfogja tőled várni mert egy 28 éves férfinak szüksége van a szexre.De én a helyedben elmondanám a szüleidnek, mert ők fogják tudni hogy mi a helyes, és ha szétválasztanak annak oka lesz mert tudni fogják hogy nem hozzádvaló, amúgy pedig te is ráfogsz erre jönni csak még most naiv vagy és vágysz a nagy szerelemre, de ez hosszú távon nem fog működni sajnos :/
2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem tervezed az együttlétet? szép ez, de szerinted egy 28 éves férfinek nincsenek szükségletei? ne legyél már naiv
2013. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
követelőzővé fog válni?! :O megerőszakol vagy mi? ><
2013. jan. 6. 21:34
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt az alapvető baj a nem a korkülönbség lenne.

Van haver aki 10 évvel idősebb a barátnőjénél. Köztetek 12 év van. Pár év múlva ez a különbség ne is lenne olyan eget rengető. A baj az, hogy 28 évesen már volt alkoholista aki letette a piát.

28 évesen még bőven fiatal az ember. Aki már ilyen korán ilyen problémákkal küzd, ott baj van. Milyen jövőt vársz tőle? Most még oda vagy érte, de szerintem pár év múlva te is úgy fogod látni, hogy tini kilengés volt. Ha jó vele, legyen, de ne vedd komolyan, ne bonyolódj bele nagyon. De leginkább egyáltalán ne.

2013. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!