Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel kb 1 honapja "járunk " és nem nagyon talákozunk Nem szeret?

Figyelt kérdés
én szeretnék vele találkozni de mindig van valami"kifigás"amiért nem találkozhatunk csak heti egy két alkalomal nekem ez kevés többet szeretnék vele lenni . lehet h nemszeret csak nemekar megbántani és azért nem mondja h hagyuk vagy szakitsunk?
2008. máj. 31. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nem ez így jó, ahogy van. Mondhatja a barátainak, hogy van pasija. De csak azért van veled, hogy tudjon dicsekedni, hogy nincs egyedül. Mond meg neki, hogy talizni akarsz vele, ha kifogást keres megint, akkor ne várj rá.
2008. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen csak nem nagyon találok normáis csajt szal sztem még probálkozok nála egy ideig
2008. máj. 31. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak azért ne legyél vele, hogy legyen valakid! Ha nem ő, akkor majd lesz más...

Amúgy egy ideig én is azt hittem, hogy a barátom csak kifogásokat keres, mikor egyetemen szorgalmi időszakban tanulásra hivatkozott állandóan. Aztán rájöttem, hogy tényleg tanult, nem csak tétlenkedett...

2008. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!