Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leggyakoribb ok ami miatt a pasi szakít egy nővel?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha már régóta együtt voltak. (3-4 éve)

Ha például egy harmadik belépése miatt szakít (akivel csak felejteni akar) azzal érdemes még foglalkozni? Esetleg harcolni érte,hogy újrakezdhessük?

Mennyi esély van rá, hogy megbánja amit tett?


2013. jan. 7. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem érdemes............ :(
2013. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sza.r a vacsi
2013. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy másik nő,az esetek 99 % ban,még ha nem is ezt mondja.

Nem tudom érdemes e harcolni,ha bírja az önbecsülésed és nagyon szereted ne hagyd annyiba,csábítsd vissza !

2013. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem bocsájtanék meg egy félrelépést, ez nem lehet válasz semmire.


Esély lehet a megbánásra persze, kérdés, hogy a megcsalt fél meg tud-e bocsájtani.

2013. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az olyan kapcsolat ahol ilyen mélységű probléma felmerül, nagyon keserves jövő elé néz, még ha vissza is kunyerálod magad. Szerintem nem éri meg a fáradtságot.
2013. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

90%-ban egy másik nő.

10%-ban az anál szex hiánya.

2013. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a megcsalás az nem egy megbocsájtható dolog.És az után nincs ujra járás.A leg gyakoribb ok a szakításra a megcsalás,mindenképp.
2013. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele ... és ezt p*fázom a haveromnak is akinek a barátnője ugyan ezt csinálja és mindig megbocsájt neki
2013. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
innen már nincs visszaút, tapasztalat... a 3. fél mindig győz ha már felvetődik egyáltalán a kérdés... az már más tészta hogy mi lesz később, de én már nem futnék ilyen vonat után... már nem
2013. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elhidegülés, vagy mert rájön, hogy nem élte ki még magát.
2013. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!