Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leggyakoribb ok ami miatt a pasi szakít egy nővel?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha már régóta együtt voltak. (3-4 éve)

Ha például egy harmadik belépése miatt szakít (akivel csak felejteni akar) azzal érdemes még foglalkozni? Esetleg harcolni érte,hogy újrakezdhessük?

Mennyi esély van rá, hogy megbánja amit tett?


2013. jan. 7. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tenyleg hagyd!

Tudom, hogy nehez, de nem erdemes!

Sok sikert a megalaztatas kiheveresehez!

Kezdj eg olyannal, aki megerdemel!

2013. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

érdemes ....

esély: 95%

2013. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pl. ha elsózza a vacsorát.. de az még a jobbik eset, ha csak szakít:

[link]

2013. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

utólsó:

Hát ez már durvaa :DD

2013. jan. 7. 19:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Az en pasim azert szakitott velem mert sokat veszekedtunk, en mindeg feltekenykedtem es gyakran megsertodtem...volt egy par dolog ami ezt kivaltotta belolem...a kapcsolat alatt nem csalt meg engem...vegul szetmentunk, most ujra egyutt vagyunk...kivancsi vagyok mi fog belolunk kisulni...de nem akarok ragorcsolni...igazabol minden dolgot siman elneztem volna neki, de a legnagyobb dolog ami bant az, hogy meg nem voltunk egyutt, volt egy 2 3 hetes kalandja...azt mondja h hianyoztam neki es h ram gondolt ezert aztan abbahagyta a dolgot...de bant akkor is, bar adtam neki meg egy eselyt...Irhattok velemenyt erre is nyugodtan, szivesen meghalgatom
2013. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó

Értem. A pasid lefeküdt a lánnyal?Ha igen,(mert a férifak ilyenek...) akkor hogy tudod ezt az érzést legyőzni?Megbízol benne?

2013. jan. 7. 20:03
 17/17 anonim ***** válasza:

nem érdemes tovább húzni egy kapcsolatot ami így, hosszabb idő után bedől.. tovább kell lépni, és majd utólag belátod hogy ez volt a helyes, és mindenkinek jobb.


az ilyen kapcsolatoknál szerintem az történik, hogy a két fél különböző irányba fejlődik, az ember személyisége sokat változik 1-2 év alatt is, 30-40 éves korig. ha 20 évesen jók vagytok együtt, nem jelenti azt hogy 25 évesen is lesznek közös pontok. ezt nem biztos hogy mindkét fél észreveszi, de ha az egyik nem látja úgy hogy van hosszútávú közös jövő, akkor nem kell erőltetni, el kell engedni a régi nagy szerelmet... és találni helyette olyan párt akivel hasonlóak vagyunk, és hasonlóan fejlődünk --> vagyis tökéletesen illünk egymáshoz(tudom ez kicsit nyálas szöveg). nem mindig sikerül egyből, ezért van az, hogy a komoly szándékú emberek is általában átmennek 3-4 párkapcsolaton mire megtalálják az "igazit"

2013. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!