Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tücsök500 kérdése:

Pasi féltékenység?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon féltékeny.... csak őt szeretem de sokszor megbánt vele...mit csináljak? (barátom öregebb mint én) sokkal
2013. jan. 6. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Félti a friss pipihúst :D:D:D.


Még egy apakomplexusos.

2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy előbb utóbb dobbantasz, és ezzel csak felgyorsítja...

Lépj le, mielőtt komolyodna a helyzet. Egy öreg pasi önbizalmát elvileg helyrehozza, ha van egy fiatal csaja, de úgy látszik nála súlyos a helyzet. Talán ha venne egy tűzpiros sportkocsit...

2013. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy sokkal? Mennyi az annyi?
2013. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Félti a friss pipihúst..XDD ez fájt vazze!

Azért mert nem akar elveszíteni. Félt téged tudja,hogy fiatal vagy és szép ő meg öreg vén f@sz. Van ilyen..

2013. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lépj le,anyum(40) egy 60éves pasival van együtt,először ő is csak féltékeny volt,most már állandóan anyumat szidja és miden mocskos k*urvának elhordja,bejelentés nélkül megjelenik a munkahelyén hogy megnézze kivel beszél,mit csinál,volt hogy jelentett rendezett

igaz hogy próbáltam kiállni mellette én lettem a szemét,próbáltam rávenni hogy dobja,közölte hogy ahhoz túl rég együtt vannak(4éve),szerintem még most szálljál ki a kapcsolatból

2013. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha nem kórosan féltékeny akkor nincs baj.Kicsit nem árt a féltékenység,legalább érzed,hogy szeret és nem akar elveszíteni.Te se tegyél olyanokat amikre azt hiszed semmi de másnak lehet fájhat.
2013. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny mert nincs önbizalma, pláne ha sokkal öregebb, tudja hogy vannak nála frissebb, fiatalabb, erősebb szexisebb pasik és te még mindig csini leszel mire ő megöregszik...


nyilván nem minden pasi néz úgy ki mint pl brad Pitt vagy robert downey jr..hát jó hogy féltékenyek szegények. a túl nagy korkülönbség amúgy sem mindig egészséges, elvesztegeted az időd amig fiatal szexie rős pasiid lehetnének, aztán megöregszel és akkor már nem lehet...


sokkal jobb nagyjából egyszerre fejlődni, meg ez korfüggő is, egy 40éveshez nem túl öreg az 50éves de egy 20éveshez a 30 az sokkal nagyobb különbség.


ha hagyod hogy a fejedre nőjön csak rosszabb lesz. sértődés hisztéria, érzelmi zsarolás. az idővel 8attól függ mennyire "öreg", potenciaproblémák, kapuzárási pánik, még több hiszti és féltékenység... minek ez neked.


keress olyat akinek van önbizalma.


30N

2013. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy irányítson! Tudja hogy fiatal szép vagy, és tőle jobb is akadhatna, és ha már féltékeny akkor ennek még lehet komoly következménye! Mennyi idő van köztetek?
2013. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF: Miért hiszik azt sokan, hogy a Családi kapcsolatokba a pár hónapos randizgatás is belefér akár??? Ott van a szerelem-szex kategória...


ON: Vagy idővel meggyőzöd, vagy szétmentek. Ennyi a lehetőség, nem több.


24N

2013. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meggyőzöm...2éve vagyunk eggyütt...és 16 év...és nincs apakomplexusom és k.pja be aki csak azért ír hagy szekáljon...
2013. jan. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!