Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Szakitsak vele? Tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Szakitsak vele? Tobb lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lassan 5 honapja vagyok eggyut a baratommal.Egyszeruen olyan az egesz kapcsolat mint egy hullamvasut.Egyik nap meg ugy erzem, majdmegorul ertem, masiknap pedig le se szar.Tudom, hogy az egesznek az internet a hibaja de nem mindig tudunk szemeleysen talalkozni.Sokszor ugy erzem, hogy annyira szeretem, de nem lehet kibirni, hogy van amikor egyszeruen irok neki egy oldalt o meg valaszol ket szoban.Nem tartsa mindig magat ahoz amit megbeszeltunk, s ezzel arra kenyszerit, hogy fogjam magam, s irjak mas pasikkal akik valaszolnak 10 mp alatt.Amikor ilyeneket csinal hajlamos vagyok arra, hogy magamba elkuldjem .... ide oda, meg, hogy azt gondoljam rola, hogy eretlen ehez az egeszhez.Minden nap kikopom a lelekem, hogy jo legyen minden, es erzem, hogy harcolok a kapcsolatert de o nem.O mindig mondja, hogy harcol..de en ezt nem erzem.Van meg valaki igy?Mi a helyes dontes?Ezerszer megbeszeltuk mar ketten de semmi...
2013. jan. 7. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Köztudott , hogy a férfiak nem tudnak többfelé figyelni.. Mikor nem válaszol, vagy csak szűkszavúan az azt jelentheti, hogy fáradt, épp más dolga van/elfoglalt, mással beszél, esetleg vkivel szóban pl. Skypen, teamspeaken ! Nem játszik valami internetes játékkal? Szerintem ne szakíts még fele, ha élőben minden klappol vele akkor ne hogy már azért dobd ki mert nem válaszol , vagy csak épp fáradt, vagy filmet néz.. Lehet azért nem mondja, hogy elfoglalt és hagyd hogy nehogy megsértődj... Nem várhatod el tőle, hogy éjjel nappal a toppon legyen.. Ráadásul a facebook meg ezek annyira virtuális teret képeznek, hogy többnyire olyan személytelen az egész , hogy kár erre alapozni akármilyen szakítást! Szerintem legalábbis!

Egyébként, hány évesek vagytok?

2013. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat.Annyifelekeppen feltettem ezt a kerdest mar, hogy nacsak..de mindig az a valasz, hogy ne varjam, hogy mindig utanam legyen.En erzem, ugy hogy hanyagolnak...de megis velem van a baj.Ne haragudj, de most nem a te valaszod cafolom, csak egyszeruen igy erzek..s miaz, hogy jatzik valamit?Alig beszelunk naponta..aztis zurosen es akkor is jatszik?
2013. jan. 7. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig egymás nyakán lógni. Egy kapcsolatban a privát szféra is fontos. Majd 30 éves korodra vágni fogod miről ugatok.
2013. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:))Koszonom, megnevetettel.S lehet, hogy egy honap mulva jovok azzal a kerdessel, hogy HOGY LEPJEK TUL RAJTA?:))majd olyan valaszok lesznek, hogy tobbet kellet volna eggyut legyetek, meg jobban kellet volna egymasra figyelni.
2013. jan. 7. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy értem, hogy például valami csapatjátékot játszik ahol oda kell figyelni neki is, például Call of Duty, vagy League of Legends, most a kismillióból csak 2 példával éltem.. Nyílván hanyagolva is vagy, ha így érzed de ilyenkor nem az a teendő, hogy kiakadsz hanem vagy megpróbálod elmagyarázni neki, hogy téged ez mennyire zavar és, hogy változtasson vagy véget vetsz mindennek... Egyébként , próbáld meg azt, hogy te is hanyagolod őt, és nézd meg mit lép erre !
2013. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probaltam hanyagolni ot, de egyszeruen nekem nem megy.Megirom amit el akarok kuldeni neki, s ulok a gep elott nezem, hogy mikor telik el 5 perc s akor kuldom el..hat inkabb befejezem az egeszet.Mar megmondtam neki hisztivel, megmondtam szepen is mindig megigert fut fat s megis semmit..
2013. jan. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!