Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dori62 kérdése:

Mit csináljak ha egy lány rámozdul a fiúmra? Nem tudom mit tegyek hogy koptassam le mert állandóan megy utána.

Figyelt kérdés
Van egy barátom és van egy csaj aki állandóan nyomul rá ,vele akar haza menni, és mindig azt akarja hogy ott aludjon a fiúmnál de én nem engedem neki........

#fiú #csaj #ottalvás #hazamevés....
2013. jan. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barátodnak kell(ene) tudnia jól kezelni...
2013. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mond meg a csajnak egy kapcsolat két emberről szól a harmadik már "ribanc " tartsa tiszteletben hogy a párodnak vagy te !
2013. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasid nem állítja le, akkor te max dobhatod.

Ezt neki kéne helyre tennie, és ha nem teszi, az egyértelmű, hogy mit jelent...

2013. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond meg a bajodat a barátodnak..bár én leütném a csajt,az egyszer biztos! Az én pasimra nem másszon senki...
2013. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem a barátodnak át kellene látnia ezt a helyzetet, és nem neked kellene törnöd a fejed ezen.

Ha pedig nem koptatja le a barátod a lányt, akkor (bocsi, ha ezzel most megsértelek) vagy élvezi, vagy csak szimplán nem tud/akar ez ellen tenni semmit.

Mondd el a barátodnak, hogy téged ez zavar és hogy csináljon valamit. És ha ő nem akar tenni ez ellen, és továbbra is hagyja, hogy ez a lány menjen utána, és csak úgy rámásszon, akkor talán nem vesz téged elég komolyan, és nem gondolja komolyan a veled kapcsolatos dolgokat.

Minden esetre, szerintem ülj le vele beszélni, és együtt megoldhatjátok. Egy pár vagytok, közösen kell megoldani az ilyen problémákat. :)

Sok szerencsét! :)

2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!