Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Pár jó tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Pár jó tanács jólesne most. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Fél éve járok a barátnőmmel. Távkapcsolatnak indult a dolog de már nem bírjuk így. Egy hónapot együtt laktunk de mivel Ö még a szüleivel él és nem dolgozik (tanul) nem tudtunk tovább együtt lenni mert kezdődik a sulija. Arra gondoltam, hogy oda költözöm a városba ahol lakik de se félre tett pénzem se ismerősöm ott. Az Ö ismerőseinél nem tudnék hosszútávon lenni, hozzá pedig nem mehetnék a szülei miatt. Mindenképp menni fogok de még nem tudom, hogy egyáltalán hol fogok aludni, mit fogok enni, hol fogok dolgozni. Kicsit kilátástalan a helyzet. Valószínű hajléktalan leszek, de muszáj bevállalnom mert szeretem és szeretnék vele lenni. De nem tudom, hogy éljem túl az utcán este majd :( hajléktalan szálló nincs a városban :( Nem tudom, hogy lesz :( Ha esetleg lenne pár jó tanács vagy vélemény azt megköszönném.
2009. aug. 27. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztában az érzéseiddel, de szerintem egy nő sem ér meg annyit, hogy a kényelmes, meleg lakásból kiköltözzek az utcára / idegen helyre, csak azért hogy sűrűbben láthassam. Biztos nagyon örülne pedig neki, ha egy csövessel smárolhatna.
2009. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eladod a mostani lakásod akkor csak lesz pénzed egy újra,nem??
2009. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. Nemrég fejeztem be a sulit még a szüleimmel élek én is... de hogy ők támogassanak anyagilag az kizárt... eddig is én támogattam őket...
2009. aug. 27. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
először is menj el dolgozni, tegyél félre kis pénzt...utánn kezdj el munkát keresni abban a városban ahová akarsz menni...aztán húzd meg magad egy öreg néninél albérletben...egy szoba nem olyan drága...
2009. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a pláne, hogy lenne meló de abban a városban ahol Ö lakik.... Itt ahol most lakom itt nincs semmi és szó szerint semmi. Nem tulzok
2009. aug. 27. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
ha akarod tudok adni egy viszonylag nagy dobozt amit biztos irigyelni fognak a csövimanó társaid nincs benne klima de a fűtés megoldható ha magadra gyújtod
2009. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a ahjléktalan szállot baromi gyorsan felejtsd el!!!!!!

hány éves vagy? tudnál dolgozni?

ha esetleg vállalnál alkalmi munkát ott ahol most laksz, azért h ott a barátnöd közelében találj vmi olcso albérletet, és le tudd tenni a foglalót, akkor szépen gyüjts...aztán csak ugy költözz oda ha már lesz ott biztos munkád, ne ismeretlenbe menj... nemtom, nemtom mit érzel, de nemértem h miért ien fontos h költözz, semmi értelmet nem látok kivülálloként benne... persze a szerelem vak... de tervezz meg mindent elöre, ne menj ugy oda h nincs hol aludni,nincs munkád, stb... ehez minimum 2 honap kéne... addig még változhatnak is akár a dolgaitok, de ha nagyon menni akarsz, spórolnod kell... nagyonnn!!

sok sikert:D

16/L Remélem tudtam segiteni, és nem döntessz rosszul... :)

2009. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egy igazán jó tanács volt. Köszönöm
2009. aug. 27. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Sztem a bnőd sem akarná h az utcán köss ki miatta. Igazuk van az előttem szolóknak..gyüjts össze pénz majd keress ott egy kis albérletet, na meg persze MUNKÁT!

Am meg nem értem h az ő szülei nem engednék meg h ott lakj náluk? ( persze ha lenne munkád és beszálnál a rezsibe)

L20

2009. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És szerinted a barátnőd meddig járna egy hajléktalannal? A szüleinek is biztos nagyon tetszenél.

FAKE?

2009. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!