Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek van egy lány akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy lány akibe rendesen belezúgtam és nagyon kedves is csak külföldön lakik és nem tud magyarul?

Figyelt kérdés
Szerencsére azt a nyelvet tanulom amit ő beszél de nem naon tudom még. Azt hiszem neki is tetszem.
2008. máj. 31. 19:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és előre is köszi:D ezt elfelejtettem sry :D
2008. máj. 31. 19:32
 2/14 A kérdező kommentje:
én nem tok ilyet rendesen írtni xD kifelejtettem 4,5 éve zúgtam bele 15 leszek minyá és évente 1 húnapra jönnek Magyarországra.
2008. máj. 31. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő hány éves? Szoktatok-e találkozni ezek alatt az 1 hónapok alatt? Az, hogy nem beszél magyarul, még nem probléma, csak a távolság okozhat gondot. Szerintem fiatal vagy még egy külföldi távkapcsolathoz. De én mindenképpen tisztáznám a lánnyal az érzéseimet.
2008. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát 14 évesek vagyunk igen egy kicsit korai de már nem tok mit csinálni. Rokonaival jön és amíg itt van addig majdnem minden nap találkozunk. elég jó barátok vagyunk és nem naon szeretném ezt ezzel elrontani.
2008. máj. 31. 20:40
 5/14 A kérdező kommentje:
plussz még magasabb is nálam és ez szentem nagy gond
2008. máj. 31. 20:44
 6/14 A kérdező kommentje:
már megint naon sietek még e-mailozni is szoktunk és elég gyakran írunk egymásnak
2008. máj. 31. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam ennyi idősen egy "távkapcsolatot", bár az csak 70 km lett volna. Éveken át epekedtem a fiú után, évente hét hétvégét találkoztunk. Nem lett belőle semmi.

Szerintem még Te is fiatal vagy egy -ráadásul- külföldi kapcsolathoz. Lehet, hogy leveleztek, meg jól elvagytok, de korai még. Mindenesetre tisztázd az érzéseidet, beszélj a hölgyeménnyel is, és döntsétek el. Kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd! :)

2008. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát fiatal vok hozzá meg rendezném is az érzéseket de a komunikálás bajos.

lehet h várok még 1 évet legalább 1 évig most heti 15 órában angolt tanulok utána jobban megy :D

És válaszodat köszönöm :D

2008. máj. 31. 21:02
 9/14 A kérdező kommentje:
plussz a jókivánságot is csak olyan gyorsan akarok írni h mindent kifelejtek xD
2008. máj. 31. 21:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló történt már velem is, csak nem ennyire fiatalon. Mivel nem tudtam elég jól angolul így nehezen kommunikáltunk, és sajnos emiatt nem is volt egy hosszú kapcsolat. Inkább maradjatok barátok, az többet ér.
2008. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!