Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az egyik legjobb lány barátomba, de 100% hogy nincs esélyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akartam eleinte tőle semmit, még ő kezdett el velem barátkozni és tényleg nem akartam semmit tőle... De aztán egy idő után belezúgtam akaratom ellenére, és ez nem jó mert tudom hogy nincs esélyem, nem vagyok az esete, és csak a barátságunk menne rá ha elmondanám neki mi a helyzet... Nagyon nehéz kiverni a fejemből ezeket a gondolatokat és már elegem van... Néhány tipp hogy hogyan tudnék barát maradni vele és ezt elfeledni? (17/F)
2010. jún. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
tüsszents egyenesen a képébe
2010. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sehogy. próbálkozz be, és küzdj. nincs más esély.
2010. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy kérdezgess töle de csak halkan és ovatosan, mondj más dolgokat, de a lényeg az legyen hogy tetszik neked, és majd nézd meg mit reagálsz
2010. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igyál. az mindig segít.
2010. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki tudna esetleg egy normális választ írni?
2010. jún. 12. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:
figyelj..ez már úgysem BARÁTSÁG...te már ennél többet érzel iránta...honnan tudod, hogy nem működne köztetek?...kérdezz rá, hogy lehet-e valami köztetek, mert csak te szenvedsz...
2010. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!