Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki ezen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,ő(24/F) már végzett egyetemen,most melozik,meg másoddiplomát kezd el mellette.Nekem(22/L) még van 1 évem,amiben bennevan félév csuszás,nyevvizsga kell,és dolgozok is,ezért gondoltam hogy "adok" magamnak félévet plusszba a diplomához...Neki minden megvolt elsőre(de nem kellett mellette meloznia,elvan kényeztetve,még most is nagyon).Akárki van a társaságomban,csoporttárs,barát,akárki,neki senki nem szimpatikus,pasikra féltékeny,lányok szerinte csak k*rvának jók.

Esetek 90%ban normálisan viselkedik velem,imádnivaló...de néha anniyra előjön belőle a sznob,meg hogy ő mindenkinél felsőbbrendű,hogy elgondolkozok azon hogy miért is vagyok vele...Tőle meg megkérdezem hogy ha ezek szerint ha énsem vagyok neki tökéletes,akkor minek van velem,miért nem keres egy 12évesen 3 diplomás és közben mégis csinibabát,akkor közli hogy nem rám érti...mikor a "hozzám hasonlókat " (akik pl nem időben szeretnek és nem 5össel diplomát) lenézi...

Elvárná hogy bólogató kiskutyus módjára istenitsem őt...nem vagyok ez a fajta,nekem a férfi egyenrangú,nem középkorban élünk...


2009. aug. 27. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ismeros az erzes...jogosan akadsz ki szerintem!

NAlunk majndem ez a helyzet, de azt kell tudni, hogy "azz orvosi egyetem a vilagon a legjobb es legnehezebb" barmi mast vegezhetsz, az meg sem kozeliti :P

Ezt eleg gyakran hangzotatja, de meg nem ment az agyamra meg nem szoltam neki.

mas teren meg neha beszolok neki, hogy neharagudjon, hogy csak en nem vagyok tokeletes az eleteben...ilyenkor altalaban bocsanatot ker, es egy darabig no problem...

talan neked is ezt kene tenned, szembesitsd a hibajaval!

2009. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból látszik is hogy beképzelt!Mond neki hogy változtasson magán vagy inkább szakítotok! Hátha elgondolkozik egy kicsit!
2009. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már tudod a választ, ahogy a leírtakat olvasom. Én nem tudnék együtt lenni valakivel, aki felsőbbrendűnek érzi magát. Egyenesen irritálnak az ilyen emberek. Én is ismertem hasonló srácot, orvostanhallgató volt, igaz, róla később kiderült, hogy már harmadszor nem sikerült lediplomáznia és én inkább magamat kezelném, minthogy hozzá forduljak (apuci és anyuci is magas rangú orvos, csaképp a fiacskájuk nem egy agytröszt). És (akkor még tanulónővér voltam) nyomta nekem a szöveget olyanokról, hogy majd hanyattvágódtam, mert ennél még én is jártasabb voltam a magas vérnyomás kezelésében...

Persze a te barátod más, mert ahogy leírtad, tényleg van sütnivalója, de kicsit megcáfolja ezt az, ahogyan másokról beszél. Az okos, intellingens ember ismérve, hogy nem néz le másokat. Azt, hogy eltudod-e továbbra is viselni az efféle viselkedést, csak te tudod eldönteni, bár az alapján, amit leírtál nem úgy látom, hogy még sokáig eltűrnéd.

Sok erőt kívánok neked a megfelelő lépéshez!

2009. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta pasim: "Neki minden megvolt elsőre"... "normálisan viselkedik velem,imádnivaló..." Olyan furcsa, hogy veled/m törődik figyelmes, rendes, és mással mennyire bunkó tud lenni.

JOggal vagy kiakadva, de ha veled tényleg jófej, akkor beszélj vele komolyan, úgy, hogy ne tudjon rálegyinteni. MINDENT mondj el, ne hallgass el semmit csak azért, hogy csönd legyen- csak ne úgy, mintha folyamatosan támadnád őt. Mitől lehet ez a felsőbbrendűsége? Csak nem többszörösen egyke? =] Akkor magyarázd el neki, hogy csak NEKED ő a világ közepe, rajta kívül viszont bizony léteznek mások is.

2009. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nagyon egyke,anyuci elkényeztetett kisfia,sajnos énis tulzottam elkényeztettem már.Műszakis ő is,én is.Előző barátnője nem volt vmi túlokos,megszokta hogy butuska lány,ő meg a nagy és okos férfi...csak én nem vagyok butuska lány,és nem viselem el sokáig ha nem egyenrangú félként vagyok kezelve.

Már kismillioszor megprobáltam végigmondani az ezzel kapcsolatos mondókámat,hol szépen,hol kevésbé szépen,de egyszerüen elkezd hisztizni,hogy én milyen csunya dolgokat mondok és megsértődik,és még én engeszteljem...egy 5 éves nem hisztis ennyire

2009. aug. 27. 22:09
 6/16 A kérdező kommentje:

ugy van vele,hogy oké,hogy nekem ő a világ közepe,szüleinek mégjobban,a többségre meg tesz magasról

haverjai vannak,munkatársaival van,és ennyi...velem lenne mindig vagy gép előtt

egyik válaszoló irta hogy nemsokáig tűröm el...sajnos de...makacs vagyok,és addig nem vetek ennek véget amig látok esélyt arra hogy megneveljem

2009. aug. 27. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott nekem apám ugyan ilyen és kibírhatatlan higgy nekem essen pofára egyszer és észhez tér.
2009. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy beképzelt majom.

Én annyira utálom az ilyesfajta embereket akik magukat ennyire nagyra tartják...


Szerintem te egy normális csaj vagy és jobbat érdemelsz.


B.

2009. aug. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

esett már nagyon pofára,azóta ilyen...

ha velemvan csak, akkor imádnivalo,bujik,rám nem mondana sose semmi rosszat,de ha társaságba kerülünk,akkor másra mindent (velem társaságban is ugyanugy normális),illtve ha csak ketten vagyunk,és szoba kerül bárki,akkor arra fix h negativat mond ismeretlenül

2009. aug. 28. 10:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasit nem lehet átnevelni, ez lehetetlen. Egy darabig viselkedhet másként, rád való tekintettel, de a személyisége mindig megmarad.
2009. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!