Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki ezen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,ő(24/F) már végzett egyetemen,most melozik,meg másoddiplomát kezd el mellette.Nekem(22/L) még van 1 évem,amiben bennevan félév csuszás,nyevvizsga kell,és dolgozok is,ezért gondoltam hogy "adok" magamnak félévet plusszba a diplomához...Neki minden megvolt elsőre(de nem kellett mellette meloznia,elvan kényeztetve,még most is nagyon).Akárki van a társaságomban,csoporttárs,barát,akárki,neki senki nem szimpatikus,pasikra féltékeny,lányok szerinte csak k*rvának jók.

Esetek 90%ban normálisan viselkedik velem,imádnivaló...de néha anniyra előjön belőle a sznob,meg hogy ő mindenkinél felsőbbrendű,hogy elgondolkozok azon hogy miért is vagyok vele...Tőle meg megkérdezem hogy ha ezek szerint ha énsem vagyok neki tökéletes,akkor minek van velem,miért nem keres egy 12évesen 3 diplomás és közben mégis csinibabát,akkor közli hogy nem rám érti...mikor a "hozzám hasonlókat " (akik pl nem időben szeretnek és nem 5össel diplomát) lenézi...

Elvárná hogy bólogató kiskutyus módjára istenitsem őt...nem vagyok ez a fajta,nekem a férfi egyenrangú,nem középkorban élünk...


2009. aug. 27. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzi, hogy változnia kell, mert elveszíthet, akkor változni fog. Amíg biztonságban érzi a státuszát, addig nem fog a legnagyobb erőfeszítésed ellenére se. Sajna... És igen, teljesen jogosan vagy kiakadva.
2009. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

volt már hogy nagyon kiakadtam,kidobtam,épp nála voltam,nem engedett eljönni (nem erőszakkal,hanem szép szóval) amig meg nem bocsátok...

szeret,de hosszutávra igy nemtudom lehet e tervezni:(

2009. aug. 28. 20:03
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszútávra tervezel vele, nagyon nehéz lesz neked. Ha még sokáig el tudod még ezt így elviselni, akkor lehetséges, de lehet, hogy felemészt, hogy ezt el kell viselned. És egy idő után ki fogsz akadni...
2009. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatbol mondom ,hagyd ott sürgősen. Volt ilyennel dolgom,aztán betelt a pohár,és beláttam hogy nem nevelhetem meg az anyja helyett,az életem meg tul rövid ahhoz hogy idomárt játszak..keressen egy szeretetszolgálatot,aki tolerálja ezt,vagy szaladjon vissza az anyja szoknyája alá.
2009. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

jogos h kiakadtál, azért mert neki nincsenek gondjai, attól még nem ő a világ közepe. ráadásul ahogy kiveszem a soraidból ciki amikor társaságban előadja magát és persze elvárja h mindenki tapsoljon neki.

Én a helyedben beégetném vmi olyasmi témával amihez nem tud hozzászólni...de rajta kívül mindenki igen..persze ismerve az ilyen embereket nyilván ő is megpróbál majd okoskodni, aztán meg jól ki kell nevetni h mekkora marhaságot mondott. Erre valószínűleg elszégyelli majd magát, és valamelyest észhez tér h nem ő a mayer, és elmehet a sutyiba az 5ös diplomájával.

2009. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele vagy legalább szembesítsd a dolgokkal és ha nem változik akkor bb és jól vágd pofon a nevemben is
2009. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!