Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat elmondjam neki?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretem őt.De mostanában nagyon sokat veszekszünk minden apróságon és úgy éreztem hogy ő irányítja kapcsolatunkat.Elmentünk a barátnőimmel bulizni sokat ittam ,de nem fogom az alkoholra, mert hibáztam és megcsaltam egy sráccal.Nagyon szeretem a páromat és tényleg megbántam.Ő nagyon féltékeny típus és félek ha elmondom szakít velem, de hazudni sem jó. Adnátok tanácsot. L/19
2013. jan. 8. 18:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

10.válaszoló: miért kell rögtön ribancozni?

kérdező. szerintem mondd el neki,jobb mintha mástól tudná meg.jobb előbb mint később. egyszer úgy is ráfog jönni,és akkor biztosan szakítani fog,mert hazudtál.Ha most elmondod neki,szerintem még átgondolja a dolgokat.:) Sok sikert!

2013. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!