Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szenvednem?

Figyelt kérdés

22 éves, átlagos, normálisnak mondható srác vagyok, rengeteg párkapcsolattal a hátam mögött.



Egy dolog teszi tönkre az életemet és akadájozza a boldogságomat;


nem tudom elviselni, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, előttem már mással is lefeküdt, ugyan azokat élte át vele, ugyan úgy élvezte vele ahogyan velem.


Én tökéletesen tisztába vagyok azzal, hogy nem normális dolog ilyeneken rágni magam hisz nekem is volt előéletem, de akkor is valami nincs rendjén és segítséget várok valakitől de nem jön soha.


Minden párkapcsolatom gyakorlatilag erre ment rá, mert előbb-utóbb elmúlt bennem a tisztelet a nő iránt elmúlt a varázs stb.


Kérem, hogy ne kiosszatok és hüjézzetek, hanem vegyetek komolyan és adjatok valami tanácsot, vagy akár véleményt, hogy mi okozhatja ezt nálam.


2009. aug. 27. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálad ezt az okozza, hogy a TÖKÉLETES NŐT VÁROD ami sajnos nincs. Mindenkinek van előélete. Már mikor megszületik és nevelkedik. Ne kergess álomnő képet azzal csak magadnak ártasz. Így soha nem lesz a későbbiekben egy normális nő aki tényleg téged akar és elfogad olyannak amilyen vagy. Lehet ezzel a problémával orvoshoz kéne fordulnod.
2009. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Voguelilias ***** válasza:
88%

Ez elég komoly probléma lehet a párkapcsolatot illetően. Nekem az jutott legelőszőr az eszembe, hogy ezt el kell fogadnod, mert ha nem akkor csak bajod lesz a későbbiekben is. Illetve nem gondolom, hogy neked az jó lenne ha egy lány azt hazudná, hogy szűz csak azért mert te nem tudod elviselni ha más is hozzáért ugyan úgy ahogy most te. Inkább próbálj arra összpontosítani, hogy a későbbiekben ne érhessen más úgy hozzá mint ahogy te!Okosabbat nem tudok sajnos mondani.

Rami

2009. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom h elég fiatal vagy még ahhoz hogy találj magadnak egy olyan lányt akinek te vagy az első, talán ilyen esetben nem lenne ami zavarjon! Ha szereted a lányt akkor túl kell lépned ezen. Én mindig úgy vagyok vele, hogy nem volt senkim előtte, ő az első mert őt szeretem! A múlton nem lehet változtatni, de a jelent lehet annyira különlegessé tenni hogy elhomályosítson minden más exet!:)
2009. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

szia! gondolj arra,hogy az a lány csak azért volt előtted mással is,mert még nem ismert Téged. Nem tudta hogy létezel,ezért " beérte" mással is. De ha tudta volna hogy Te a világon vagy,biztos nem feküdt volna le mással,mert akkor Veled lett volna. Emiatt ne hibáztasd a lányt és főleg ne vesszen el a tisztelet,mert nincs miért!!

Ha pedig nem tudod ezen túltenni magad,javaslom,keress szűz lányt. Vallásosak közt gyakoribb manapság. Menj ilyen körökbe,ott biztos találkozol szűz lánnyal.Ha ez fontos Neked Remélem tudtam segíteni. 28/L

2009. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez..csak annyi h szűz nőt kell keresned ..hajrá!!
2009. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha neked ez ekkora probléma,akkor tényleg nem tehetsz mást mint hogy keresel egy szűz csajszit magadnak...22évesen ez még simán össze is jöhet neked.Vágj is bele a keresgélésbe....és boldog leszel..:)
2009. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű az...


1. Szűz lányt manapság az oviban találni...


2. Most is nagyon szeretek egy lányt, de magamban megvetem és elakarom hagyni amiért előttem másnak is odaadta magát.


Ugyanakkor szeretem és nem akarom elhagyni, de harag van bennem és sokszor goromba vagyok vele emiatt és fogalma sincs róla, hogy miért.

Szóval nem olyan egyszerű, hogy akkor most keresek egy szűz lányt oszt jó van.


Rengeteget szenvedek emiatt a hülyeségem miatt.

2009. aug. 29. 18:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nem csak az oviban találni szűz lányt. Én ismerek kb. 10 olyan lányt, aki már elmúlt 19, de még szűz. Na most itt van egy lány. Akit szeretsz, és ő is szeret. Előtte volt mással, de most veled van. A másiknál te jobb vagy, hiszen veled van. De ha tényleg nem tudsz ezzel a dologgal megbírkózni, talán fel kellene keresned egy szakembert. Hátha ő okosabb mint mi. Mert azért ez elég komoly probléma. Ha össze is sodródsz egy szűz lánnyal, akkor már azt fogod sérelmezni, hogy előtte mással csókolózott, és így tovább.
2009. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jah, a magyarnők javarésze könnyűvérű, költözz Nagykárolyba, itt annyi szűzet kapsz(?) -inkább látsz- ami megfekszi a gyomrod :) Nekem meg is feküdte elköltözök innen ha végzek a sulival :D
2009. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hidd el, hogy lehet szűz lányokat találni. Nekem is van két ismerősöm akik 23 évesek és még nem voltak senkivel.

Nem tudom milyen helyeken szoktál ismerkedni. Mondjuk az biztos hogy valami "tini"discoban nem sok szüz lányt látni.

2009. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!