Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szenvednem?

Figyelt kérdés

22 éves, átlagos, normálisnak mondható srác vagyok, rengeteg párkapcsolattal a hátam mögött.



Egy dolog teszi tönkre az életemet és akadájozza a boldogságomat;


nem tudom elviselni, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, előttem már mással is lefeküdt, ugyan azokat élte át vele, ugyan úgy élvezte vele ahogyan velem.


Én tökéletesen tisztába vagyok azzal, hogy nem normális dolog ilyeneken rágni magam hisz nekem is volt előéletem, de akkor is valami nincs rendjén és segítséget várok valakitől de nem jön soha.


Minden párkapcsolatom gyakorlatilag erre ment rá, mert előbb-utóbb elmúlt bennem a tisztelet a nő iránt elmúlt a varázs stb.


Kérem, hogy ne kiosszatok és hüjézzetek, hanem vegyetek komolyan és adjatok valami tanácsot, vagy akár véleményt, hogy mi okozhatja ezt nálam.


2009. aug. 27. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na látod, magad is beismered hogy a saját hülyeséged. Akkor meg? Ne legyél már buta!!! Viselkedj már úgy mint egy felnőtt férfi! Ne azzal törődj, hogy a lány kivel volt előtted, hanem hogy most veled van!!! És örülj neki hogy van neked! Ugyanis ha továbbra is így gondolkozol, akkor nagyon boldogtalan leszel, nem tudsz majd felhőtelnül örülni annak, akit magad mellé sodort az élet.
2009. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. Van egy lány akit nagyon szeretek, de mindig eszembe jut, hogy másoknak is odaadta magát. Ekkor az jut eszembe, hogy mekkora rohadt rib*nc k*rva. Minél közelebb kerül hozzám annál jobban fáj nekem.

2 megoldás jutott eszembe: 1. találni egy szűz lányt.(sajnos előbb találni olyat aki vizen tud járni)

2. Jól megb*szni az összeset aztán kirugdosni őket az ágyból és egyéb módokon megalázni a r*biket. (valamilyen szinten elégtétel veszel a nőkön.

Ez az én véleményem, bár tudom ez nem normális dolog, meg azt is tudom hogy, én sem vagyok normális.

2009. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én Szerintem ezt A Párodnak Is el kéne mondanod, mert előbb utóbb Ő fog elhagyni, mert goromba leszel és boldogtalan, de Remélem ez nem így lesz;-))))

Gondolj arra, h Szeret és Ne Arra, h Kivel feküdt már le, ne keress más Nőt, ha Szereted Közösen oldjátok meg ezt a problémát!

Remélem Segítettem!

2009. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy foglalkoztok a témámmal...


Te aki "ugyanebben a cipőben" jársz nincs kedved dumálni erről?

2009. aug. 30. 18:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a srác aki "ugyanabban a cipőben jár mint te".

Most hagyott el a barátnőm XD. Ez a dolog igencsak közrejátszott a szakításban. Pedig majdnem 2ét évet lehúztunk egymás mellett.


Egyszerűen nem kell szerelmesnek lenni, és nem fog fájni, most ezen a véleményen vagyok.

2009. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen ismeretlen barátom, én is ugyan ezen a véleményen vagyok;


de sajnos az érzéseinek az ember nem parancsolhat és még nem is tehet róla....


Nem tudom mi lehet a megoldás.

2009. aug. 31. 21:14
 17/18 anonim ***** válasza:

Hello!


Megint én vagyok, a sorstársad. A lány aki elhagyott engem a hülyeségeim miatt, nos azóta jó barátom, sokat vagyunk együtt, de kapcsolatot nem szeretnék vele újból. Így, hogy tudom, hogy mi most nem vagyunk együtt, sokkal könnyebb mellette. Most már nem érdekel, hogy kinek adta oda magát. Most, hogy nem "járunk" sokkal jobban érzem magam mellette, és megvan a szabadságom is. Talán ez a megoldás. Hagyni a komolyabb kapcsolatot a fenébe, legalább nem hozza magával a fájdalmat, és csak egyszerűen jól tudod magad érezni a leányzó mellett. Komolyabb kapcsolat ráér későbbre is, addigra biztos megváltozik a fölfogásunk, és talán találunk egy lányt akit érdemes igazán szeretni.


Hozzáteszem kiderült, hogy a lány megcsalt, ezért sikerült ennyire kiábrándulnom belőle.

F/21

2009. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia ismeretlen span!:D:)


Pff vaze, ez nem semmi...

Egyébként amiről írsz , én is tapasztaltam.

Volt úgy, hogy egyszerre 3 csajjal jártam, akkor egyiknél sem éreztem ezt az érzést.

2009. szept. 21. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!