Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fúk, az ijesztő, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, az ijesztő, ha egy lány szerelmes belétek? 21/L

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mostanában akárhányszor randiztam valakivel, minden jól alakult, de amint kezdtek érzéseim lenni a srác iránt, elküldtek a francba. Mintha egyből taszító lettem volna, pedig addig lelkesen udvaroltak. Most már nem is merem kimutatni, ha tetszik valaki.

(Egyébként semmi durvára nem kell gondolni, nem küldtem napi 100 sms-t, nem akartam 10 percenként találkozni, de mégis mintha menekültek volna, amint kezdett komolyabbra fordulni a dolog)


2013. jan. 8. 22:15
1 2 3
 1/22 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
akkor mit csináltál? önmagába 1 szerelmes csaj nem para..
2013. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem tudom, biztos jobban csillogott a szemem, mint előtte, vagy fogalmam sincs. Az is lehet, hogy simán olyan srácokkal akadtam össze, akik nem akartak komoly kapcsolatot
2013. jan. 8. 22:18
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.. hasonló helyzetben vagyok... csak én két hónapja vagyok/voltam a ráccal és amikor megtudta hogy mit érzek, azt mondta először hogy örül, aztán 4 nap múlva hogy ne találkozzunk most, mert nem tudja mit is gondoljon. Na köszi. Egy ideig biztosan nem leszek szerelmes vagy ha mégis hát nem mutatom ki... úgyhogy a válaszok engem is érdekelnének... :)
2013. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mókusgyilkos ***** válasza:

v simán nem veszed észre h tök para ahogy "kifejezed" a ""szerelmed"" :D

m1 ezt úgy sem tudom itt random kitalálni.

2013. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Ezzzazz! Ki ne mutasd véletlenül sem, így garantáltan nem lesz soha senkid. Légy frigid, és életed végéig dildózhatsz, mert pár fazonnak nem kellettél, csak dugványozni akartak, de amikor megszimatolták,hogy szereted őket, akkor nem volt pofájuk kihasználni téged. Ó de nem voltak szemetek! TE votlál az ostoba, hogy még ezt sem láttad át, milyen kedves emberek vesznek téged kürül!
2013. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

én tudom mi a baj, vagyis sejtem.

nővéremmel ugyanez volt. nagyon akart már valakit és tett is érte, hogy legyen. sokat randizott. volt egymásután 4 pasija is, ő mindbe beleszeretett, de azok egyből leléptek. szerintem az volt a baj, hogy a srácok nem gondolták ezt annyira komolyan, és mivel a lány előbb lett szerelmes, nekik is taszítóvá vált, hogy ők még nem és nyomulnak rájuk.

ugyanezt már átéltem fordított helyzetben, csak mivel én gerinces vagyok és komoly kapcsolatot kerestem, megvártam még nekem is lettek érzéseim és összejöttem a sráccal :)

2013. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
engem nem ijesztene meg, sőt :)
2013. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem találom túl kedvesnek, ha valaki csak meg akar dugni. És ezt nem közli előre. Mert ha megmondja, hogy mik a szándékai, akkor nyilván nem fogok beleszeretni.
2013. jan. 8. 22:22
 9/22 anonim ***** válasza:
a fene tudja...attól féltek talán, hogy örökre veled kell maradniuk? de mi ezzel a baj?
2013. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene a dolog :)
2013. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!