Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fúk, az ijesztő, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, az ijesztő, ha egy lány szerelmes belétek? 21/L

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mostanában akárhányszor randiztam valakivel, minden jól alakult, de amint kezdtek érzéseim lenni a srác iránt, elküldtek a francba. Mintha egyből taszító lettem volna, pedig addig lelkesen udvaroltak. Most már nem is merem kimutatni, ha tetszik valaki.

(Egyébként semmi durvára nem kell gondolni, nem küldtem napi 100 sms-t, nem akartam 10 percenként találkozni, de mégis mintha menekültek volna, amint kezdett komolyabbra fordulni a dolog)


2013. jan. 8. 22:15
1 2 3
 11/22 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Egy szerelmes nőnél nincs csodásabb a világon!...ez az alap.

Aki ezt nem tudja értékelni, az vagy még gyerek, vagy valóban nem akar kapcsolatot, csak kefélést.

2013. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Miért hogy lehet gázul kifejezni, hogy szerelmes vagy, vagy hogy tetszik valaki?
2013. jan. 8. 22:31
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Tudod én meg épp szeretnék kapcsolatot,komolyat.Most fel vetődhetne benned a kérdés,hogy az ide járó pasik 90%ától akkor ugyan miben különbözök?Nekem már volt kapcsolatom,komoly is(ezzel már a fele kilőve),nem félek élőben oda menni a csajokhoz(szinte a maradék 99%a) és van egyéniségem.Ilyet itt tuti másikat nem találsz sokat...

De hogy a kérdésre is válaszoljak,egyszerűen nem a megfelelő pasasokkal próbálkozol.(23-f)

2013. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez csak annak "gáz", aki - ahogy írták előttem - nem akar komoly kapcsolatot vagy téged nem akar.


Max azt tudnám elképzelni, hogy 1 hét után némely fiúk megijednének egy hosszú szerelmi vallomástól. De te írtad, h semmi durvát nem csináltál, szóval csak az első mondatomat tudom ismételni.


19/L

2013. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Mókusgyilkos ***** válasza:

ahogy leírtad pl. 100 sms 10percenként plz tali tapadás stb stb:)


ja kérdező mert ha azzal állít oda h: szia, nincs kedved randizni párat és utána szexelni? akkor nyilván azt mondod h - h a viharba ne :D

valószínű XD

2013. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem, én nem, de biztos van olyan csaj, aki igen. Akkor szexeljen azokkal.
2013. jan. 8. 22:45
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon személyfüggő ez szerintem. Két évvel ezelőtt nekem sem kellett volna szerelmes pasi, amint szerelmes lett a barátom belém szakítottunk. Jó.. lehet nem pont emiatt, mivel én hamarabb szerelmes voltam, aztán megcsalt stb kiábrándult. És kopp. ő szerelmes lett. Engem meg baromira idegesített, és kimondtam, hogy vége. Valószínű, nem olyan férfiakkal futsz össze akiknek komoly kapcsolatra lenne szükségük. Egyébként nem gáz egyáltalán kimutatni az érzéseket. Így tisztább az egész. Ha meg nem tetszik akkor viszlát, nyilván így kellett történnie és nem illetek össze. Fel a fejjel:)
2013. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! vicces, de én is így jártam a legelső pasimmal. Szerelmes voltam, ő le se szart, aztán amikor én kezdtem őt leszarni, akkor meg olyan szerelmes lett, hogy le sem tudtam vakarni. De mindegy, mert muszáj volt szakítanom, mert már nem szerettem és így nem lett volna értelme.
2013. jan. 8. 23:05
 19/22 anonim ***** válasza:
Aztán meg keresett fél évig mi?:D Kegyetlen tud lenni egy szerelmes pasi:D. Végülis az "enyém" az túlzásba vitte, eléggé akaratos. Kézzel írt levelet kaptam meg rózsákat még 3 hónap után. A hívásokról, üzenetekről nem is beszélve. Sajnáltam, hogy őszinte legyek, mert nem akartam átverni annak ellenére, hogy ő anno hogyan viselkedett velem, de ha már idegesít a jelenléte is akkor nincs mit tenni.
2013. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anti paladin ***** válasza:
100%

Szubjektív.

Az a csajtól függ és hogy hogyan mutatja ki. Van olyan akitől megijednék, alakfüggetlenül. :)

Függ attól is, mennyi idő után "találja ki", h szerelmes. Két-három-négy hét/3-4-5 randi után (változó) nehogy már ezzel jöjjön. Persze lehet hogy igy alakul de ilyenkor még bőven elég ha "csak" észreveszem. Ne adja ki magát, sokkal izgalmasabb. Meg aztán időt kell hagyni a srácoknak. Hajlamosak vagyunk érzemileg visszamaradottnak lenni. Ott van még az elköteleződés/felelőség mumusa is.

Meg aztán sokan nem is akarnak érdemi kapcsolatot de udvarolni attól még jó csak abba nem gondolnak bele sokan, h a másik lazán belezúghat az udvarlóba igen hamar - relatíve hamar.

2013. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!