Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az exemen?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy se pénzem, se szabadidőm nincs, hogy csajozzak összevissza. Meg hát ismerve magam, most amilyen lelkiállapotban vagyok, az sem segítene, mert máskor is volt már ilyen. Mit lehet ilyenkor tenni? Részeg sem lehetek minden nap :) 23/F

2013. jan. 8. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tönkretenni másokat, míg nincs lezárva a múltaD?
2013. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp írtam, hogy amúgy sincs lehetőségem a csajozásra perpillanat, mert dolgozom és sok a munkám. Tehát pont hogy nem ezáltal szeretnék felejteni.
2013. jan. 8. 23:10
 3/6 anonim válasza:
Sehogy!Majd elmulik...Ez ilyen.Ha sok a melod feledkezz bele azt kesz.Flortolj az segit ha csak nem banyaban dolgozol.
2013. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én munkamániás lettem, bejött. Csak most meg attól nehéz szabadulni...
2013. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elég monoton a munkám, és csak még inkább felerősíti bennem ezeket a dolgokat.
2013. jan. 8. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmagányosodás.
2013. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!