Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő két találka után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő két találka után azt mondja, hogy lehetünk barátok és semmi több, ennek mekkora az "igazságértéke"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mennyire zárja ki ez a jövőre nézve a kapcsolat lehetőségét? Mert abból a két randiból (plusz levelezés) úgy éreztem, hogy elég jól megértjük egymást. Ha belemegyek a barátságba, mi az esély, hogy mégis több lesz belőle később?

Mindketten függetlenek vagyunk, 30 fölött.


2013. jan. 9. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jossz be neki valamiert. Szerintem nem erdemes forszirozni.
2013. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárja. Az első megmondta és én megerősítem: nem jössz be neki.
2013. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag 0% esélyed van. Habár az idő néha csodákra képes. Sok év múlva talán változik ez, de teperéssel nem megoldható! Esetleg véletlenül alakulhat valami.
2013. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, ez halott ügy. A helyedben megszakítanám a kapcsolatot vele. Csak a lelkedet akarja használni.
2013. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha van valami törés a múltjába, és egyenes a nő-akkor semmi esélyed.
2013. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

30 felett ilyen naiv vagy? :-D :-P

Ha egy nő azt mondja, hogy lehetünk barátok, az azt jelenti, hogy tipli van!

2013. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszont én barát akarok vele maradni, nem mintha nagyon reménykednék, de jogász:)
2013. jan. 9. 18:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Te az a férfi vagy, akit ő le akar koptatni. Szerinted mint jogásztól ezek után, baráti alapon milyen előnyöket várhatsz?
2013. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Viszont kíváncsi vagyok ki pontozta le a #7-es válaszom, mert az sem tud túl sokat a nőkről :-P
2013. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!