Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő két találka után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő két találka után azt mondja, hogy lehetünk barátok és semmi több, ennek mekkora az "igazságértéke"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mennyire zárja ki ez a jövőre nézve a kapcsolat lehetőségét? Mert abból a két randiból (plusz levelezés) úgy éreztem, hogy elég jól megértjük egymást. Ha belemegyek a barátságba, mi az esély, hogy mégis több lesz belőle később?

Mindketten függetlenek vagyunk, 30 fölött.


2013. jan. 9. 18:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja, gondolod, hogy azt a barátságot sem gondolta annyira komolyan és jogi tanácsokat sem fog szivesen adni? Nyilván tényleg naiv vagyok:)
2013. jan. 9. 18:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Az vagy! Egy nő akkor mondja, hogy legyünk barátok, ha nem akar tőled semmit, csak nem akar azzal megsérteni, hogy elküld a francba :-P

Ez ilyen virágnyelv, tudod? Most már tudod ...

2013. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, mi lesz a jövőben.


A párommal sok éve ismerkedtünk meg. Már akkor is kezdeményezett, de nemet mondtam, és tényleg nem is akartam tőle semmit. Nem lettünk barátok se, mert folyton próbálkozott.

Aztán évekkel később újra felvettük a kapcsolatot. És érdekes, ugyanaz az ember, akit akkor nem tudtam elképzelni magam mellett, öt év után vonzóvá vált. Valószínűleg azért, mert mindketten változtunk, a másik irányába.


Ebből kiindulva ne vedd készpénznek, amit mond, lehet hogy évek múltán másképp látja. De erre sincs sajna garancia.

2013. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudtam én ezt eddig is, viszont volt már példa az ellenkezőjére is, hogy először még ezzel a "legyünk barátok" szöveggel jött a csaj, aztán mégis lett valami. Nem mintha ebben nagyon hinnék, mindenesetre most rögtön kérek tőle egy jogi tanácsot, aztán meglátjuk.:)
2013. jan. 9. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!