Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így lehetünk vajon boldogok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetünk vajon boldogok?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, neki én vagyok az első szerelme, szóval elég bénácska így kapcsolat-téren. Értem pl arra, hogy eleinte hazudott nekem abban, hogy volta barátnői. Azt hitte, hogy cikinek gondolom. Szóval ilyen hazudozásai voltak...

Még mindig vannak problémáink, amiket meg lehet oldani ugyan... De kereshetnénk olyat, akivel nem lenne ennyi probléma..

Ő úgy gondolja, hogy én vagyok neki az igazi, nem akar más nőt, engem akar a feleségének, stb. Én is ezt akarom, viszont nem tudom, folytassam-e ezt az egészet..


Szóval a lényeg, hogy lehet, hogy mással fele ennyi gond nem lenne, a mostani kapcsolatomért meg sokat kell majd harcolnunk.. De lehet, hogy egy másikkal is ez lenne.

Mindennek a tetejébe nagyon félek attól, hogy ki akarja próbálni más nővel is :S Mindenhol csak ezt hallani, hogy a férfiak nem tudják leélni az életüket egy nő mellett... A párom 16-18 évesen sokat bulizott, csajozgatott, de soha, semmi sem történt, max csók. Állítólag beleunt ebbe, és megváltozott a gondolkodásmódja, és csak 1 nőt akar egész életére. Szerintetek lehetséges ez..?


2013. jan. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És egyáltalán, mi a helyzet az érzelmekkel? Miért csak a gondokkal törődsz?
2013. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mindennek a tetejébe nagyon félek attól, hogy ki akarja próbálni más nővel is :S Mindenhol csak ezt hallani, hogy a férfiak nem tudják leélni az életüket egy nő mellett.."


Jó, akkor ne menj ki az utcára, mert bármikor elüthet egy villamos.

2013. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én 20, ő 24.

Nagyon szeretjük egymást, de részemről nem olyan rózsaszín ködös szerelem, nem hinném, hogy ő az igazi. (Én hiszek ebben...).


De félek lépni, mert hát jó együtt... De lehet, hogy mással jobb lenne..

2013. jan. 6. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél a saját boldogságod elrontója. És attól mert nem átlag a kapcsdolatotok, még az a bizonyos kivétel lehetsz te is.


Boldogságot Neked/tek.

2013. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te vagy magadban bizonytalan, Te nem vagy belé szerelmes. Akkor nem korrekt, hogy olyannal próbálod magyarázni az esetleges szakítást a részedről, amit a párodra kensz.

Légy egyenes és tisztességes. Ha nem szereted, nem szereted. Hagyd ott, keresd az igazit, mielőtt házasként, anyaként léped meg.

2013. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!