Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha nem akarok párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Meg úgy általában senkivel nem akarok közeli kapcsolatba kerülni. Volt már barátnőm, mert kíváncsi voltam, hogy milyen, de unalmasnak találtam. Mindig vele kellett foglalkoznom, én pedig szeretem a függetlenséget és az egyedüllétet, persze csak mértékkel. A szex sem vonz annyira. Jól működik a "dolog", csak nem foglalkoztat.


Amúgy 20 éves vagyok.


2011. szept. 1. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az élet örök igazságai.
2011. szept. 1. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki miért gondolod, hogy gáz lenne. Szeretnélek megérteni.
2011. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
leheth ratyi vagy
2011. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, csak kérdeztem. Mivel az én helyzetem eltér az "átlagostól" vagy "normálistól", ha úgy tetszik, ezért érdekel, hogy vajon a többség szemében ez gáznak minősül-e. Nem mintha változtatni akarnék/tudnék a dolgon, csak érdekel.
2011. szept. 1. 16:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld ami neked jó. Ha neked ez a jó, akkor nem gáz.
2011. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor mos tis a kék osztriga bárban ülnék... Nem vonzanak a férfiak.
2011. szept. 1. 16:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis ígyvagyok vele
2011. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek aszexuális embereket, akik azt se tudják eldönteni, férfinak vagy nőnek születtek (biológiailag nők, de pasinak gondolják magukat, aki közül az egyik a lányokat szereti), hogy kik jönnek be nekik. Meg egy srácot, aki 22 éves és még soha nem is csókolózott. Ez van, csak elég fura, meg természetellenes. A nemi vágy természetes, ennek hiánya pszichés gond lehet, vagy valami hormonális probléma.
2011. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell hiányozni a nemi vágynak valakiben, ahhoz, hogy egyedül akarjon lenni.
2011. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!