Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE akaszkodjak a pasimra túlságosan?

Figyelt kérdés

Sokszor mondom, hogy találkozzunk hétköznap is, pedig kb sose jön össze, ilyenkor mindig megfogadom, hogy nem "kezdeményezek" többször, mert úgyis pofára esek.


A másik, hogy ha nem vagyok vele, akkor tök szomorú vagyok, zavar, hogyha neki programja van, nekem meg nincs mit csinálnom, féltékeny is vagyok néha, stb... Hogyan változtassak ezeken?


2013. jan. 9. 20:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De most tök kedves, mondta, hogy találkozzunk pénteken.. Az most az én bajom, hogy sz*r a kedvem, azt azért mégsem mondhatom, hogy bocs, de zavar hogy jó kedved van, ja és nem akarom hogy szóbaállj lányokkal, mert egy féltékeny liba vagyok?:s
2013. jan. 9. 21:16
 12/18 anonim ***** válasza:
De igen! amit érzel mondd el neki! Hogy neked így is jó meg megérted őt, de te többször is szeretnél találkozni, hogy féltékeny vagy néha bár tudod, hogy nem kellene. Első a bizalom! Meg hogy meg tudjatok beszélni mindent! Ne nyeld le! Őszinteség! Nem veszekedni kell csak leülni és elmondani min jár az agyad! Szerintem te attól félsz, hogy mit fog mondani?! Én úgy érzem... Szerelmesek vagytok am? Ő is?
2013. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen.. Ő erőltette vagy egy évig az első találkozást, és kedves aranyos velem, szeretjük egyéket... Tényleg megértem hogy nem jó vmikor, van amikor nekem sem jó, az tud a legrosszabbul esni, mikor mondja, hogy kár hogy nem jó ma nekem, mert beugrott volna kicsit...
2013. jan. 9. 21:27
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen... vártam egész nap hogy ír hogy akkor este neki jó e és találkozunk e... semmi. Erre este rám ír 8 körül, hogy most találkozzunk már, mondom nekem már van programom nem szóltál ma hiába vártam. Erre ő most jól elszomorodott mert beleélte magát hogy találkozunk... de ez nem így megy.. nem csak akkor kell találkozni ha Ő akar! Téged is figyelembe kell vennie! Mondom beszéljétek meg aztán írd meg nekünk ide, mi lett! :)
2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálom felhozni, majd lesz valahogy...
2013. jan. 9. 21:39
 16/18 A kérdező kommentje:

Voltunk ma kicsit együtt, bár erről nem volt szó, de felhozta, hogy ő elmegy az említett leányzóval TRX-ezni, de hogy menjek én is, mert ő csak úgy megy... Mondom de én nem akarok, voltam már, különben is, a csaj úgyis ezerszer jobb lenne, meg amúgy sincs kedvem. Aztán valahogy feljött, hogy majd mennek együtt strandra, meg egy osztálytársukkal... Voltak már egyszer:)))) Akkor nem voltam ilyen, nem tudtam még akkor, hogy a csaj bele van esve... Most meg bejelenti, hogy lehet megint strand lesz a dologból... Mondom akkor menjél:) És csodálkozik, hogy szarul esik:S Utána meg mondja, hogy de úgyse megy, meg nem lesz ebből semmi, de akkor is, annyira felhúz:S A barátom csak barátként tekint a lányra, vagy nemtom, de a csaj tuti nem... Ha nekem barátom van és szeretem, akkor azért nem mászkálok más pasikkal ide-oda, nem?:S Tudom, most mindenki azt mondaná, hogy hagyjam ott, de nagyon szeretem, és ő is engem, ezt tudom. Én is ezt tanácsolnám, de ilyenkor mindig úgy érzem, hogy ez más.


Nem akarok hisztizni feleslegesen, mert akkor a vége az lesz, hogy majd kirak, mert féltékenykedek a semmin. Én nem akarom eltiltani a barátaitól, de lenyelni sem tudom folyamatosan azt, ami nem tetszik, és amitől én érzem magam szarul:(

2013. jan. 10. 15:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, mondd el neki, hogy mi esik sz@rul neked. Nekem is volt pont egy ilyen időszakom, én is hónapokig át szenvedtem, mire végre megoldódtak a dolgok. És tudod, hogyan? Nem a barátom változott meg, hanem visszatértem a hobbijaimhoz, ami elvonta a figyelmemet, amikor nem voltunk együtt. Utána meg már a barátom is többet érdeklődött utánam, és ő kérte, hogy találkozzunk. Szerintem foglald el magad, és gondolj arra, hogy nem az életed múlik ezen a kapcsolaton.

Ezen kívül tényleg azt mondom, hogy beszélj vele, ha ezek a problémák fontosak neked. Ha ő ezt kihasználja, hogy megnyíltál felé, akkor legalább majd te is tisztán látsz ezután. De hátha majd megpróbál változtatni.

Különben meg menj te is nyugodtan a csajjal közös programra, és ne legyen kisebbségi érzésed, hiszen úgyis ott lesz a barátod, aki a te barátod és nem a másik csajé.

2013. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Próbálkozok túllépni ezen, meg elfelejteni a hülyeségeimet, meg ilyenkor mikor írjátok hogy nincs semmi baj, akkor én is így látom, ilyenkor nem zavar... De mikor kuncogva mondja a barátom, hogy megy vele ide-oda, akkor teljesen a falhoz vág..:/


Amúgy nekem ehhez a TRX dologhoz nincs kedvem, inkább bárhová máshová, de oda nem akarok, sem vele, sem mással...

2013. jan. 10. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!