Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam meg elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg elfelejteni, vagy próbáljak meg összejönni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy osztályba jártunk általánosba. Nagyon szerettünk egymással lógni, de nem voltunk párkapcsolatban, csak olyan "jó barátok" viszonyban. Mindig volt közös témánk, nem volt olyan beszélgetésünk amikor nem nevettünk volna. Szerelmes voltam belé (ő ezt nem tudta), de féltem, talán azért mert leégek az egész osztály előtt, vagy hogy elrontom a barátságunkat, és nem léptem, pedig volt rá esélyem. Ő elköltözött kb. 20km-rel arrébb egy kis faluba. Most már mindketten középsuliba járunk, kb. 1,5 éve nem találkoztunk. Régebben (kb. 1 éve) még havonta 3-4 alkalommal MSN-eztünk, de már azt sem. Én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, és ez az utóbbi héten csak erősödött. Ma már 4. alkalommal álmodtam azt, hogy randizunk, összejövünk, stb.

Ha nem laknánk ilyen távol egymástól, már összejöttem volna vele, de így nem merek, mert félek, hogy nem lenne belőle semmi. Elég ritkán jár busz, vonat a városom és a faluja között.

Mit tegyek? Próbáljam meg elfelejteni, vagy kezdjek el MSN-ezni vele újra, és próbáljak meg összejönni vele?


2009. aug. 28. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan erősek az érzéseid érdemes próbálkozni!

Előszőr msn-en majd később személyesen is!


Sok sikert:)

2009. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást.


Ha fordítva lenne, hogy én laknék a faluban és ő a városban talán könnyebben menne mert akkor én be tudnék járni hozzá a városba, mert ugye úgy illik hogy a fiú megy a lányhoz nem a lány a fiúhoz. Bár ebben a mai világban...


Szóval az egyetlen akadály a lakóhely...

2009. aug. 28. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted próbáld meg :) Vedd fel vele a kapcsolatot msn-en mondd hogy szeretnél vele találkozni, rég beszéltetek stb. Hozzatok össze egy találkát. :) Próbálkozz mindenképp, az sosem árt :) A távolság nem mindig akadály :)
2009. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!