Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai, hogy 15 évesen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai, hogy 15 évesen van barátom? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyunk együtt, ő egy évvel nagyobb.

Eleinte nem volt semmi baja anyumnak, de mostanában mind azt mondja, hogy korai nekem még. És hogy ne fogjuk egymás kezét sem, miért nem elég ha egymás mellett menni -.-

Folyamatosan azt mondja, hogy a képeimet Vele töröljem le netről. Mindig azzal jön, hogy a rokonok vajon mit fognak mondani,hogy nekem van már barátom, és már páran kérdezték is tőle...Annyira tud idegesíteni ez az egész, folyamatosan ezeket mondja nap mint nap. Félek, hogy még rosszabb lesz, és megtiltja majd hogy találkozzunk, és kitudja mit tesz majd.

Pedig igazán nem csinálunk többet, mint együtt sétálunk, néha kajálni, és üdítőzni,és csók. Anya annyira felfújja, és a rokonok is mint valami 'vénasszonyok'.

Mit tudnék tenni? Tényleg olyan korai lenne? o.O

Nem szeretném elveszíteni, nagyon megszerettem, és nagyon különleges, rendes fiú. Nem értem mi bajuk van.

Adnátok tanácsokat? :(

Nyáron leszek 16.


2013. jan. 10. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
tegyen magáévá
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
miért lenne korai?
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
csak féltenek téged :)) nem akarják hogy megbántsanak stb mert tudják valószínűleg milyenek a mai fiúk:))) és túl sokat ad mások véleményére.. ennyi az egész:) ülj le vele beszélni, hogy te szereted a fiút és semmi olyat nem csináltok:) kérdezd meg tőle, mi zavarja abban hogy van valakid..:) őszintén beszélgessetek el!
2013. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem, hogy aggódik, hiszen ha van fiúd, akkor hamar jön majd a szex is. És az 15 évesen még valóban korai.

Mást nem tudsz tenni, mint hogy nyugtasd meg, hogy nem fogsz vele lefeküdni. (Ha mégis, mindenképpen védekezzetek.)

Mondd el, hogy nem érdekel más véleménye, de ha ez őt annyira zavarja, akkor ne rakj fel közös képeket a Facebookra. Anélkül is lehet élni.

2013. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
ennyi idősen ez pont normális. AZ is hogy már érdkelnek a fiúk és az is amilyen szinten vagytok. Ez a nomrális nem az amikor már 14 évesen nemi életet élnek. Nem értemAnyukádnak mért olyan nagy baj ez, nagyon maradi a gondolkodása... nehéz üg, de gyakran mondd el neki hogy attól nem kell félnie hoyg elsietitek, hogy te még sokáig nem akarod azt, mert szerinm tuti ettől fél.
2013. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyiszor mondtam már neki, hogy semmi hülyeséget nem csinálok, eszemben sincs, és Ő sem olyan fiú, tényleg nagyon rendes és nem olyan mint a többi! Sehogyan nem érti meg anyum!
2013. jan. 10. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:
pasid hány éves amúgy?
2013. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt pedig csak tényleg úgy lehetne, ha leülnétek megbeszélni a dolgokat, vagy ha nem akarjátok annyira " hivatalosan " akkor esetleg együtt ebédelni / vacsorázni, és akkor szüleid jobban megismerik. A másik pedig, hogy épp az az igazán dicséretes, hogy a fiú sem csak a szex miatt jár veled, hanem ezek szerint mert tényleg szeret.
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.as, igen,nem olyan mint a mostani nagymenő fiúk akik csak 'arra'hajtanak, nagyon rendes, de ezt nem hiszik,vagy nemtudom miért csinálja ezt.
2013. jan. 10. 23:12
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem korai, ha tudjátok hol a határ. Én nem tiltanám el a gyerekem ennyi idősen, de nagyon nem örülnék neki ha ilyen fiatalon vesztené el a szüzességét egy olyan emberrel aki nyílván nem az egyetlen szerelem lesz az életében.
2013. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!