Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a feleségemmel.A kapcsolatunk sokszor egymás mellett és nem az együtt élős.Sok hullámvölgyet megéltünk már,próbálunk minden felmerülő problémát megoldani bármennyire is nehéz sokszor.

Reggel,mikor megyek dolgozni,a buszmegállóban többször látok egy lányt,akivel együtt is utazunk pár megállót,meg metróval is együtt megyünk egy darabon,de nem mentem eddig oda hozzá,mivel nem is tudom mit is mondhatnék neki,mivel van párom.A gáz az,ha nincs a megállóban is gondolok rá,ez a nem tudom mi fogott meg benne kategória,mert nem egy bombanő.Nem tudom mit tegyek.Köszönöm a válaszokat.


2013. jan. 11. 08:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először a meglevő kapcsolatot rendezném a helyedben, mert nyilvánvaló, hogy nincs rendben valami. Lehet, hogy mégsem a feleséged az igazi, akkor inkább ezt tisztázd vele, mintsem megcsalod. Neked is jobb lenne a tiszta lappal indulás.
2013. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Szerintem úgy fogsz járni mint én. egyszer csak nem kellesz arra járnom, és szépen elfelejted. Vagy lépsz, és leszólítod, elkéred a számát. 24/f
2013. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetünk párommal a kapcsolatunkról és próbáljuk rendberakni,ami sajna nem megy egykönnyen.Amikor nem látom ezt a láynt,mert volt hogy hónapokig nem utaztunk együtt,akkor is volt hogy gondoltam rá,ami megmagyarázhatatlan számomra,mert tényleg nem egy bomba csajról van szó.
2013. jan. 11. 08:21
 4/14 menta34 ***** válasza:
Szólítsd le. Ha elutasít könnyebb lesz elfelejtened, ha igent mond akkor meg még mindig ráérsz görcsölni, hogy mi legyen:))
2013. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na hát ez az,én is attól félek jelen esetben ha veszi a lapot:)
2013. jan. 11. 08:50
 6/14 anonim ***** válasza:
A párod bomba csaj? Gondolom nem szexuálisan kívänod a lányt, hanem érzelmileg vagy kiégve, és ilyenkor az ösztöneid nem úgy működnek, hogy bomba nők tetszenek, hanem akiken látod, hogy kedvesek, mosolygósak, barátságosak lehetnek.
2013. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ebben igazat kell adjak Neked.Van benne vmi.
2013. jan. 11. 08:53
 8/14 anonim ***** válasza:

bár tény hogy a tiédtől távol álló helyzetben vagyok, hisz én még csak 2,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de mégis hozzád hasonlóan érzem magam.

Van egy lány aki arra lakik mint a barátnőm, viszonylag gyakran utazunk együtt a buszon, és mindig mosolygott rám, elég helyes csaj, de neki is van barátja, szóval annyira nem tudtam hova tenni a dolgot. Tudom hülyén hangzik, de bátorságom aligha lett volna odamenni hozzá, főleg hogy az esetek nagy többségében a barátjával volt, de olyankor is megeresztett néhány kedves mosolyt felém. A lényeg hogy fészbukon megtaláltam, és mikor épp egy elég mély hullámvölgyet éltem meg barátnőmmel, írtam neki egy üzenetet. Őszintén szólva egyáltalán nem bántam meg, kiderült hogy voltaképpen jól megvannak a barátjával, csak szimpi vagyok neki, azóta is néha beszélek vele, persze semmi nem történt, de legalább nem rágom magam azon hogy mi lenne ha.

Könnyen lehet ha leszólítanád a leányzót két mondat után rájönnél hogy huh, nincs benne semmi és megerősítené a kapcsolatotokat.

Másfelől viszont jó látni hogy vannak még akik nem azonnal kirakják a párjukat a legkisebb gond felmerülése után, hanem próbálják megoldani a problémákat, de azért van egy határ szerintem ahol már érezni kell hogy pozitív vagy negatív irányba billen e a mérleg. Nyilván minél hosszabb ideig van az ember mással annál nehezebb véget vetni neki, hiszen sulykolja az ember magába hogy neki ő jutott, vele van együtt... de ha ez már a boldogság rovására megy hosszú távon :/, akkor sajnos előbb-utóbb ki fog borulni a bili végleg, minél később, annál rosszabb lesz. Annál több idő ment el az életedből egy vak vágányon.

Anyósjelöltemék épp most válnak, Apósnál 55-6 évesen szakadt el a cérna, és most teljesen szerelmes egy másik nőbe, rosszabb mint valami kamasz, Anyós meg abban reménykedett hogy helyre lehet hozni, erre ő most 57 évesen el lett hagyva, szerintem ez sokkal rosszabb mint ha időben felismeritek a problémát.

2013. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rám mondjuk nem mosolyog ez a lány,nyilván,ha ezt tenné,akkor már én is beszélgettem volna vele.Minnél hosszabb ideig vagy együtt vkivel és minnél több mindenen mentél át vele,annál inkább azt érzi az ember,hogy sok veszteni valója van,ha szakít.Mivel már annyi mindent megoldottatok együtt és ha ennek vége,akkor lehet mindent előről kezdeni,persze lehet,hogy egy új kapcsolatban minden sokkal egyszerűbb és könnyebb lesz és még boldogabb is lesz az ember.Erre szokták azt mondnai,ha tudod,hogy elesel,akkor fel sem kelsz.Hát nem tudom.......
2013. jan. 11. 09:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. A legtöbb embert elborzasztja a gondolat (ahogy engem is) hogy már mennyi időt, energiát, pénzt beleölt egy kapcsolatba, aztán az egészet csak úgy otthagyni hogy megint nulláról elkezd építeni mással, első randi stb. Már maga az elképzelés is rossz :s Számos ismerősöm van ugyanígy, valahol én magam is.

A Csernus NŐ és FÉRFI című könyve erről, szól, vagyis jelentős részben, hogy a legtöbb ember csücsül a saját boldogtalan kis életében amit hajszál vékony cérna tart össze, mert azt megszokta, azt ismeri, és ha nem is jó, legalább tudja mire számíthat. Sajnos itt nagy kockázatot kell vállalni ha tovább akarsz lépni, amihez hatalmas elhatározás szükséges és lelki erő szükséges, ezt persze kevesen merik bevállalni.

Arra már rájöttem hogy felesleges olyannal kezdeni aki kapcsolatban van, mert ha rossz a kapcsolata, és pl én jobbnak ígérkezem, akkor se fogja ott hagyni, mert bizonytalan hogy velem jobb lenne e.

2013. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!