Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, most mit tegyek? A feleségem nem fekszik le velem hónapok óta.

Figyelt kérdés

Elutasít rendszeresen,de pl.nemrég felhoztam neki a témát,és erre nekemrontott,megrugdosott a fapapucsával...

Tudom,ez nagyon viccesnek hangzik,de nekem egyáltalán nem az.


2013. jan. 11. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Szeretője van!
2013. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert te, mint egy előző kérdésben is írták, perverz férfi vagy.
2013. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele komolyan, őszintén elbeszélgetni.
2013. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi az hogy az előző kérdésben?? Nem vagyok perverz egyáltalán...
2013. jan. 11. 14:58
 5/20 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok, hogy tortent, amikor 'felhoztad neki a temat'... gondolom jo oka volt, hogy neked rontott.
2013. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sajnos beszélgetni nem lehet vele erről,csak egyszerűen nem akarja....

Én úgy gondolom,pedig a nőknek is ugyanolyan jó dolog,mint a férfiaknak..

2013. jan. 11. 15:00
 7/20 anonim ***** válasza:
Tobb info kene, mwert ez igy csak egyoldalu picsogas. Nem bantasbol irom, de legyszi ossz meg tobb reszlet. Mi tortent honapokkal ezelott, es mit probaltal tenni ellene.
2013. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

na ez tévedés. "Én úgy gondolom,pedig a nőknek is ugyanolyan jó dolog,mint a férfiaknak.."

Pár nőnek egyenesen fáj a szex, ha azzal csinálja, akibe nem szerelmes. Gondolom hagytátok ellaposodni a kapcsolatotokat, de javíts ki, ha nem. Hagyd a dolgot egy ideig, ha erőlteted annál rosszabb. Vidd el randizni, lepd meg apróságokkal, ölelgesd, puszilgasd csak úgy ok nélkül, és szóba se hozd a szexet! Az ellenkezőjét éred el vele. Majd pár hónap után vagy megváltozik, vagy menjetek terapeutához, ezt tudom mondani

2013. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1: füts be a fapapucsával. 2: sürgösen iratkozz be önvédelmi tanfolyamra. 3: Meséld el, hogy te mit és hogyan ba-tál el?
2013. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb ennek válás lesz a vége. Előzd meg, amint tudod
2013. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!