Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért sértődik meg, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért sértődik meg, ha nem akarok nála aludni?

Figyelt kérdés
Félreértettük egymást a barátommal. Ő úgy értette, hogy ma nála alszom. Aztán rendeződött a dolog, és mondtam, hogy nem alszok ott, mivel megvan. Megsértődött, mert máskor is aludtam így ott, viszont mindig utáltam, az egész családja látja kb, hogy a kukában ott a szemét, arról nem is beszélve, ha véletlen átáznék éjszaka, milyen ciki lenne, ha az anyukájának miattam kéne mosni... Meg úgy alapból másmilyen ott letusolni, átöltözni, éjszaka wc-re járni, stb... De nem érti meg, totál megsértődött, hogy ezek csak kifogások. Mondtam, hogy oké, akkor van még buszom, megyek, erre lekoptatott, hogy már van más programja. Vélemények?
2013. jan. 11. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti, hagyd rá.
2013. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak körülbelül a szakítás határán állunk...
2013. jan. 11. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Mi van meg?
2013. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NoodIy ***** válasza:
80%
Akkor is hagyd rá, ha emiatt szakít, akkor az csak kifogás, amugy is szakítni akar...
2013. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Ja amúgy az van, hogy még szeretne párszor megdugni aztán szépen szélnek ereszt.
2013. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért téged se értelek. Miért kell a menstruációra úgy gondolni, mint valami rejtegetni való betegségre? Gondolod az anyja nem menstruál? Édesjóistenem...
2013. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Könnyen beszéltek ti férfiak, de nem tudjátok milyen kellemetlen, amikor idegen helyen vérezed össze a lepedőt, vagy ott görcsölsz és szenvedsz.
2013. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ezért, csak már sokmindenen összevesztünk a napokban. NEeem csak megd... akar, ilyenkor is találkozik velem, elvileg holnap ő jönne, csak holnap délután dolga van, ezért csak este jön, de ilyenkor is velem van, szóval nem csak AZÉRT... Csak most nem tudom miért nem érti meg, lehet rosszul esik neki, hogy úgy értette tegnap, hogy ma megyek, aztán nem, és én meg pont nem vagyok olyan, hogy puncsoljak, hogy jaj kicsim értsd meg légyszi, hogy most ezért meg ezért nem jó... Ha hülye, akkor ennyi, nem tudok vele mit kezdeni, akkor sem fogom sem magam sem mást kellemetlen helyzetbe hozni...
2013. jan. 11. 17:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolok rá úgy mint betegségre. De azért mikor az apukája éjjel ér haza munkából, nem ugyanolyan nyugodtan megyek ki wcre, ha tudom, hogy fel fog ébredni. A másik, hogy utálom ha megvan, ráadásul most a legerősebb, itthon is szoktak balesetek történni, de ha nála kell mosni, vagy az ágyat sikálni, NEM, ennyit erről.
2013. jan. 11. 17:29
 10/13 anonim ***** válasza:

amúgy tényleg a pasik könnyen ugatnak.. én nem vagyok az az erősen vérző, sem fájós, mégis utálok máshol, sőt én sem szoktam ilyenkor ott aludni barátomnál!

szóval teljesen megértelek, a pasid meg hisztizik.. vagy elmúlik neki szépen és elfogadja vagy akkor szakítson veled! az a baj, ahogy mondod, most már sok a vitátok akkor egy semmiségen fog az egész úgyis elbukni (mert pl. ez a szitu az. kész. pont. máskor is együtt tudtok még aludni, miért kell ezt ilyenkor kikényszeríteni? főleg, hogy ott vannak a teljesen érthető érveid, amit nem is szívesen mondanál neki de ha már muszáj.. áh!)

2013. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!