Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor a pasitok nélkületek bulizik, örülnétek neki, ha kapnátok tőle egy smst hogy szeret titeket, csak rátok gondol, sosem csalna meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon megsértődött, hogy bulizni megyek 2 nap si egymás után. Sok barátom van, szülinapom volt nemrég, és mindnekivel innom kéne egyet csak csak...mégis barátaim.

arra gondoltam, ohgy buli közben mikor még nincs későn küldök neki egy smst hogy szeretem, rá gondolok, sokkal jobb lenne ha itt lenne, iylesmit.

Jó ötlet?!

az a baj, hogy távkapcsoalt, és kilátásba helyezte, hogy ha megyek, holnap ő is megy.

Csak ismerem a helyet ahová járnak, és tuti rá fognak hajtani, aztán meg kitudja mi lesz....ahova én megyek, ottmeg csak a haverokkal iszunk, lány nemigen van, vagyha van is nem áll velünk szóba.

Szó sincs róla, hogy a barátnőmnél fontosabbak, de basszus mit tegyek, nemtudok két helyen lenni egyszerre, hogy vele is bezsélgessek neten, meg bulizzak is haverokkal..:/

Szeretem, és nagyonfélek hogy elveszítem. Kérlek írjatok, hogy jó ötlet-e ez az sms es dolog?....ksözi.

és bocsi a hibákért, kicsit ideges vagyok...S:



2013. jan. 11. 18:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

azz meredek :D végülis nem írtam semmit, hívtam de véletlen..haveromat akartam ,azt ő szolt bele, félrenyomtam.

:D lett is bonyodalom belőle..:S gyakorlatilag küzdök a kapcsolatunkért....

2013. jan. 12. 18:45
 12/13 asidiir válasza:
ha nem bíztok egymásban, a bánatért jártok...?
2013. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Uhh, az szívás... tényleg jobban kellene bíznotok egymásban. Nem szabad ennyire túlreagálni a dolgokat, ha szeretitek egymást.
2013. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!