Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti milyen apró váratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen apró váratlan meglepetéseknek örültök a barátnőtöktől? A meglepi szexen kívűl. :D

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Villanyszámla
2013. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elég nagy meglepetés lenne, hogy van barátnőm... :DD

Amúgy ha az "észre" (f.szára) nem tudsz/akarsz hatni, ott a gyomra ;))

De további ötleteléshez a korotok nem lenne rossz, mert nem mindegy, hogy 18 évesen, 26 évesen, vagy 32 évesen :D

F17

2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meglepi sz*pàs....

Am egy jò kaja esetleg valami olyan program elõre leszervezèse amit règòta akartam

2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ruha számla
2013. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó kis pörköltöt rak az asztalra,egy sört mellé.és kicsi sütiket,és békén hagy a hétvégén
2013. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18/L


de nem azt mondtam h nem akarok az "eszére" hatni de hihetetlen hogy a férfiak állandóan a faszukra gondolnak :D valami cuki meglepetést szeretnék de úgylátom nemkell túl változatos fantázia :D

2013. jan. 11. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban nem sokat.

Mi nem szeretjük ezeket a kis csecsebecséket.

Inkább egy finom kaja.Finom süti bőven elég

2013. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mindig a f.szukra gondolnak... néha a gyomrukra is :DDD

Egyébként én nagyon szeretem az intellektuális dolgokat is...

Egy régi könyvnek, amit lehet venni pesti aluljárókban (a nyugati aluljárójában szoktam látni asszem, meg még pár helyen biztos van) pár száz forintért, vagy ha kicsit több pénzt szánsz, akkor antikváriumból könyvet, verseskötetet.

De te ismered a barátod, és te tudod ő mit szeret. Én elmondhatom ezeket, de sokat nem segít, mert lehet ő pont nem szereti...

F17

2013. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!