Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan viselitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viselitek, ha a párotok tehetősebb, mint ti? Zavaró számotokra? 25/F

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk párom jobban keres mint én de engem nem zavar. Így az enyémből tudunk élni az övét félrerakni.
2013. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Az én tapasztalatom az, hogy a pasik nem tudják elviselni, hogy ha a csaj többet keres, hosszú távon semmiképp sem.

Engem egyébként nem zavar, nem szeretnék egy pasit sem eltartani, egyszer volt már benne részem, inkább keressen többet .

2013. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar az sem, ha a párom tehetősebb és az sem, ha én. Annyi az elvárásom, hogy ne vágjon fel vele és ne halmozzon el olyan drága ajándékokkal, amiket én nem tudnék viszonozni.

Illetve, ha én vagyok tehetősebb, akkor anyagiakban szimplán annyi elvárásom van, hogy azért ne legyen olyan mértékben leégve az illető, hogy ne tudjunk olykor elmenni egy moziba, egy étterembe, vagy bárhova. Nem kell, hogy meghívjon, jó úgy is ha felesben fizetünk, csak ne kelljen mindig otthon ülni, vagy pénztelen szórakozásokat kieszelni. 22/L

2013. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan a pasi, hogy emiatt el van telve magától teljesen az baj.

Azt se szeretem, hogy ha valakinek van miből költeni és ennek ellenére mániákusan spórol.

2013. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lányok többségének nem zavaró. Viszont abban már biztos megoszlanak a vélemények a lányok körében, hogy pl. milyen ajándékokat vegyen a srác.

Engem az zavarna, ha nem tudnám viszonozni azt, amit kapok.

2013. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azt még hozzátenném, hogy nem mindegy, hogy a párom, avagy a párom szülei/családja a tehetős... Ha a családja, akkor pláne nem díjaznám, ha olyan ajándékokat kapnék, amiket nem tudnék viszonozni.
2013. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra kicsit zavaró. Volt egy barátom, akinek a szülei elég pénzesek voltak, de a srác nem vágott fel vele, nem volt nagy képű, semmi ilyen. Suli mellett dolgozott. Mikor először voltam náluk, akkor szembesültem vele, hogy mi is a helyzet és kicsit kétségbe estem mi lesz, akkor, ha ő jön hozzánk... Egyébként, ha a pasi nem teszi szóvá, hogy milyen rosszul élünk hozzá képest, vagy miért nincsen ez- az a lakásunkban, akkor engem sem zavar.
2013. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23:38


én sem vagyok hajlandó egy lányt eltartani.

2013. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha adott esetben nem veti a szememre hogy ezt vagy azt vett nekem (úgy hogy én nem kértem) ajándékba

vagy ha komolyabban alakul a kapcsolat teszem azt együttélésnél nem vágja a fejemhez azt hogy ahol élünk nem a közös otthonunk és márpedig az az ő háza és nekem kuss

és hasonló finomságok addig hogy viseljem? Nincs ezzel gond főleg ha ésszel ossza be a pénzét (mondjuk nem az én dolgom "megnevelni" így nem is szólnék bele de nagyon jól tudom tapasztaltam hogy az eltérő neveltetés és anyagi helyzet rengeteg vitát tud teremteni pusztán azért mert másképp kezeli egy szegényebb spórolós a pénzt és máshogy egy tehetősebb...

2013. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!