Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gáz ha egy fiú válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha egy fiú válogatós?

Figyelt kérdés
19/F
2013. jan. 12. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
És ez mit jelent, kifejthetnéd bővebben is.. Egyébként meg minél válogatósabb vagy, annál nehezebb gondolom párt találnod, mert senki nem felel meg az elvárásaidnak.. De nem baj, mert ha olyannal jössz össze, aki nem felel meg neked (legalábbis alapvető dolgokban), abból úgysem lesz tartós párkapcsolat.
2013. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nők terén?

Az ételek terén?

A ruhák terén?

.

.

.

Miben vagy válogatós? Kicsit bővebben is megfogalmazhattad volna.

2013. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nők terén.. mivel szerelem/szex a kategória.. :)
2013. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a lányok lehetnek válogatósak.
2013. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, egyedül csak annak az egy személyek káz, akik ebben benne vannak, a többieknek nem ,le se szarják.

Ez jellemfüggő, hogy milyen színvonallal éred be, mi az a küszöbszint, amitől felfele már izgatónak találsz valakit, és miaz ami alatt ha fejreáll,akkor sem áll rá faszod.

Erről igazán nem tehet senkisem.

Akik kisigényüek, azok boldogabbak, akik nem érik be akárkivel, azoknak szar. Én is ilyen vagyok, válogatós, és sokkal érzelemszegényebb is az életem, de nem tudok mit csinálni, ha nem áll a "répa" akárkire, akkor nincs miről beszélni.

2013. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!