Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/tehetek? Mit tehetnék ha van egy srác aki nagyon bejön 3,5 éve ismerem és azt lehet mondani nayon jó barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Probléma csak ott van hogy összejöhettünk volna mert én is tetszem/tetszettem neki de ő elszúrta.a volt bnőjét váálasztotta, de álítólag megbánta azóta van másik barátnője de engem nem hanyagol és március 5-én megcsókolt amit viszonoztam és ez mái napig előfordul.

hatalmas lelkiismeret ffurdalásom van hogy neki ott a barátnője de nem bírok róla lemondani.és nem tudom ha egyszer összejönnénk engem is"megcsalna-e":S

azt mondja ha hosszabb időre elmegyek hiányzok neki meg ilyenek de mondta hogy úgy szeret mint a tesóját:S

Ezen nem bírok eligazodni

ő 22 én 16

csak normális választ ha kérhetek előre is köszi


2009. jún. 5. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

megcsalna.

szerintem hagyd élni..mindig utáltam a lány 'legjobb barátokat', ugyanis előbb-utóbb mindig ki akarnak kezdeni a sráccal.

2009. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jogosan félhetsz attól, hogy ha Veled lesz, Veled is ugyanezt fogja csinálni. Azonban ez nem biztos, és arra, hogy ezt előre megtud, "vajon így lesz e?" csekély esélye van. Ugye annak, ha megkérdezed egyenesen, hogy "ugye velem nem fogod ugyanezt csinálni?" nem sok értelme van. Viszont, ha ez annyira nem zavar, és ennek ellenére is szeretnél továbblépni vele, akkor kérdezz rá, hogy mit akar tőled. Elmondhatod, hogy Neked tetszik. És lehetőség szerint a "nem tudom" válasszal ne elégedj meg - ilyen helyzetben 90% az esélye :).


Szép napot!


Sárky

2009. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19:58-as ezt nem teljesen értem!

ne én kezdtem ezt:S

2009. jún. 5. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó tudom én is hibás vagyok de mégis!nem "én kezdtem ki vele"
2009. jún. 5. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tùl fiatalnak tart..... a baràtnoje hàny èves? nem idosebb esetleg nàlad?

Hogy megcsalna-e? Ki tudja... Te ismered jobban... Azonban nem szèp dolog flortolni veled, amikor baràtnoje van, de ezt Te is èrzed...

.....nem lenne kàr egy ilyen jò kis baràtsàgot elrontani kb 2-3 hònap jàràssal?

(és az a vàlaszolò meg szègyellje magàt, amelyik azt ìrta, hogy a csajok màsznak rà a pasira egy làny-fiù baràtsàgban. Nàlam pl pont fordìtva tortènt, meg is ment a baràtsàg... kàr volt èrte...)

2009. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!